drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Už máte vybrané vánoční dárky?

Už máte vybrané vánoční dárky?

Jestli patříte do velké skupiny lidí, kteří běží shánět vánoční dárky pravidelně na poslední chvíli, případně si každý rok lámete hlavu, co pod stromeček koupit, abyste udělali obdarovanému opravdu radost, pak by pro vás mohl být řešením dárkový poukaz.

Obliba dárkových poukazů rok od roku roste. Ještě před pár lety se na malou obálku obsahující kartičku s konkrétní sumou a logem obchodu dívala řada oslavenců a obdarovaných s despektem. Jenže doba pokročila a spousta lidí pochopila, že dárkové poukazy mají něco do sebe. Pravidelně po Vánocích se plní popelnice, bazary i internetové aukce nevhodnými dárky, a to se u poukázek nestane.

Pokud chcete být originální, můžete pod stromeček koupit poukaz na nákup zboží v obchodě s nábytkem. Dřevěný nábytek je v poslední době hodně moderní, je takovou naší malou oslavou návratu k přírodě a přírodním materiálům. Poukázka se vyplatí i ve chvíli, kdy nechcete darovat velké sumy, ale jen pozornost – třeba dřevěné doplňky do kuchyně, jako jsou stojany na víno, podnosy nebo misky.

Vánoce by měly být především svátky rodinné pohody a blízkosti. Nesnažte se proto své příbuzné a milé oslnit za každou cenu originálními dary. Někdy stačí k obrovské radosti opravdu maličkost, na které je vidět, že jste ji vybírali srdcem. A to dřevěné překvapení klidně může být.


Přidáno 25.11.2011
Přečteno 645 krát


Vestavěné skříně - ideální úložný prostor

Vestavěné

Umělec bez kvalitního nástroje jako by nebyl

Umělec

Udělejte vše pro své zdraví a majetek

Udělejte

Slevové portály a ještě něco navíc

Slevové

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz