drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Tchibo – to není jen káva

Tchibo – to není jen káva

Značku Tchibo není potřeba dlouze představovat. Věhlasnou kávu si kupují miliony lidí po celém světě. V České republice už se pár let setkáváme také s útulnými kavárničkami nabízejícími nejen šálek výborného kafe, ale také spoustu užitečných drobností.

Tyto kavárničky spojené s obchody najdete už v celé řadě obchodních center po celé České republice. Pokud nestíháte sledovat neustále se měnící nabídku předmětů od Tchiba, máte šanci na internetu. Zde totiž najdete užitečný Tchibo katalog, ve kterém najdete všechny důležité informace týkající se produktů, které jsou právě v nabídce obchodů Tchibo. Jednoduše si můžete jednotlivé kousky prohlédnout, případně i zakoupit. A pokud se vám bude líbit nějaké oblečení, můžete si ho skočit vyzkoušet do nejbližší Tchibo prodejny.

Internet nabízí také zajímavou akci, a to Tchibo výprodej. Veškeré zboží, které se v průběhu jednoho týdne neprodá, putuje do slev. Jenže ty se objeví jen jednou za čas na webu. Každý návštěvník tak má možnost si jednou za čas nakoupit kvalitní a hezké zboží za bezkonkurenční ceny.

Jak je vidět, v Tchibu se vyplatí nakupovat nejen kávu. Hlavně nezapomeňte sledovat pravidelně jejich nabídku.


Přidáno 29.11.2011
Přečteno 1903 krát


Napařovací žehličky Navigator

Napařovací

Nepodceňujte důležitost kancelářského nábytku

Nepodceňujte

Vyberte si z více než 1000 slev denně

Vyberte

Vrtulník zvládnete řídit i bez pilotního průkazu

Vrtulník

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz