drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Supporti zahrají v Praze už 14. 12.

Supporti zahrají v Praze už 14. 12.

Support Lesbiens přicházejí po třech letech s novým albem. Homobot, jak skupina svoji osmou studiovou nahrávku pojmenovala, vyšlo v říjnu a pravděpodobně překvapí nejednoho skalního fanouška.

Supporti teď natočili témeř crossoverové album, kde si pop podává ruku s rockem, punkem i taneční muzikou. „Od chvíle, kdy jsme si začali pohrávat s prvními nápady, jsme se na tomto album chtěli hudebně i zvukově posunout dál. I díky Ecsonu Waldesovi, který desku kooprodukoval a je zodpovědný za její zvukovou podobu, se nám to snad podařilo“ hodnotí novinku kytarista Hynek Toman.

„Chtěl jsem, aby tahle deska byla rozmanitá, dobře poslouchatelná a bavila každého, komu se dostane do rukou. Proto má nabušený zvuk, hutné kytary, silné bicí a výrazný vokál“ prozrazuje svůj záměr Ecson Waldes.

Žánrovou pestrostí a hutným zvukem však výčet novinek u Support Lesbiens nekončí. Nově skupina začala spolupracovat také s prvotřídním fotografem Petrem Kurečkou, který kapele vytvořil zcela novou vizuální identitu. S tou se fanoušci kapely budou moci blíže seznámit i na turné, které vypuklo v říjnu a na nějž si Support Lesbiens do role hosta zvolili nadějnou formaci Goodfellas.


Přidáno 13.12.2011
Přečteno 2417 krát


Hledáte novou sportovních aktivitu? Zkuste zumbu

Hledáte

"Když tak pošli sms", psala maminka.

Když tak pošli sms

Utečte před horkem či deštěm do zahradní chatky

Utečte

Máte bazén? Nezapomeňte na kvalitní filtraci!

Máte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz