drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Pojeďte si odpočinout do Mariánských Lázní

Pojeďte si odpočinout do Mariánských Lázní

Světoznámé lázeňské město snad ani není třeba připomínat. Druhé největší české lázně mají více než dvousetletou historii a po celou tu dobu lákají české i zahraniční turisty na kvalitní a hlavně léčivou minerální vodu, příjemné procházky a nespočet kaváren.

Česká republika disponuje spoustou zajímavých míst a Mariánské Lázně patří bezesporu k těm nejznámějším. Je jedno, jestli si chcete jen odpočinout od náročného pracovního programu, předvánočního shonu nebo potřebujete vyléčit nějaký tělesný neduh. Zde najdete na jednom místě nádhernou přírodu, malebné městské promenády a zároveň spoustu pramenů, jejichž účinky oceníte při problémech s ledvinami, zažívacím ústrojím, dýchacími cestami nebo pohybovým aparátem. Vaše nervy pohladí nejen zdejší klid a pohoda, ale také unikátní chemické složení zdejší vody.

Zdejší hotely nabízejí spoustu léčivých koupelí v soukromých lázních, objednat se můžete i do známých vřídel a je jedno, jestli svému organismu chcete dopřát týdenní kúru nebo jen víkendový odpočinek. Víkendové pobyty sbírají body popularity hlavně v posledních letech. Místo na chatu prostě vyrazíte na dvě až tři noci do romantického hotelu, kde si svůj volný čas užijete plnými doušky. Hotely jsou na tuto rostoucí poptávku připraveny speciálními víkendovými balíčky zahrnujícími buď jen ubytování a stravu, většinou ale také doplňkové služby, jako jsou wellness procedury, výlety za poznáním nebo kulturou.

Jestli cítíte, že baterky ve vašem těle už pomalu docházejí, určitě si udělejte čas na relaxaci. Pokud si víkend užijete podle svého a s člověkem, s nímž je vám dobře, věřte, že i tak krátká doba na vzpružení těla i mysli bohatě stačí.


Přidáno 20.12.2011
Přečteno 3111 krát


Jaká auta patří mezi hity českých autobazarů?

Jaká

Pečujte o oči i v zimě

Pečujte

Faraon má hrobku větší než devět fotbalových hřišť

Faraon

Kvalitní dětská výživa a pleny na internetu

Kvalitní

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz