drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Samsung Galaxy Nexus Titanium silver

Samsung Galaxy Nexus Titanium silver

Hledáte super moderní, praktický a navíc krásný telefon? Už jste ho našli. Samsung Galaxy Nexus Titanium silver splní i ty nejvyšší požadavky na technickou vybavenost a zároveň vzhled. S touhle novinkou v ruce můžete vyhodit do koše všechny mp3 přehravače, navigace i zápisníky.

Pokud patříte mezi ty uživatele, kteří hned skočí po každé žhavé novince, pak je Samsung Galaxy Nexus Titanium silver hračkou, která vás nadchne. Ti, kdo si ho pořídí, budou vlastnit super moderní přístroj, který je jako první na světě vybavený operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich umožňujícím ještě rychlejší a bezchybnější provoz. Značka Samsung šlape stále více na paty konkurenčnímu Applu a protože boj o zákazníka přituhuje, můžeme se těšit ze stále propracovanější modely. Samsung Galaxy Nexus tak nabízí kromě skvělého operačního systému také dostatek vnitřní paměti a velký super AMOLED displej vybavený 16 miliony barev. Vhodný je tak nejen k telefonování, ale i k prohlížení fotek a videí. Mimochodem disponuje kvalitním 5MPx fotoaparátem s bleskem a druhým fotoaparátem pro videohovory, takže si s ním užijete i spoustu legrace. Velmi jednoduché je i přepínání mezi fotoaparátem a videokamerou.

Patříte-li do skupiny zaměstnaných manažerů, oceníte spoustu praktických funkcí, na které jste si zvykli u jiných telefonů. Nezbytnou součástí je kalendář, webový prohlížeč, emailový klient a možnost synchronizace s osobním počítačem. Telefon je připraven pro práci s přílohami e-mailů, umožňuje prohlížet běžné dokumenty ze sady MS Office nebo s koncovkou pdf. Na cestách vás pak bude navádět propracovaný systém Google maps, doplněný o GPS přijímač. S telefonem u sebe byste se neměli ztratit ve městě ani hlubokém lese.

Jestli o této novince uvažujete, věnujte stejnou péči, jako věnujete výběru konkrétního telefonu, i výběru jeho prodejce. Lepší je se zaměřit na prověřené prodejce. Vždy je lepší nakupovat u někoho, kdo má se značkou Samsung dlouholeté zkušenosti, bude mít totiž propracovanou síť partnerů pro případné reklamace nebo specifické dotazy. Jedním z tradičních internetových prodejců mobilů Samsung je Obchod-Samsung nabízející velmi široký sortiment této značky za relativně příjemné ceny, vše je navíc doplněné kvalitním a rychlým servisem.


Přidáno 12.01.2012
Přečteno 541 krát


Plovoucí podlaha - moderní univerzální povrch

Plovoucí

Jaká je nejlepší zábava pro vaše děti? No přece pohádky!

Jaká

Manažerská Nokia E7-00 už dorazila i do České republiky

Manažerská

Jak na kvalitní webové stránky

Jak

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz