drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Luxusní a ekologické byty pro každého

Luxusní a ekologické byty pro každého

Ekologie a úsporné bydlení jsou v posledních pár letech moderní. Pokud máte pocit, že byste si zasloužili bydlet v hezkém bytě, se kterým navíc ušetříte celkem dost peněz, určitě čtěte dál. Za pár let si totiž budete vískat.

Snad každý, kdo hledá nové bydlení, se rozhlíží po bytě hezkém, kvalitním a v příjemném prostředí. Nový projekt Ecocity Malešice, který vyroste v nejbližší době v pražských Malešicích, v sobě kombinuje nejen luxusní byty a příjemné prostředí, ale také ekologii a úspornost. Jak? Velmi jednoduše. Díky zabudovaným rekuperačním jednotkám a promyšlenému systému větrání a vytápění budete mít v bytě stále čerstvý vzduch, a přitom za vytápění zaplatíte mnohem méně peněz než v běžném bytě. To je při stále rostoucích cenách za energie víc než praktické.

Byty Malešice nabízejí ještě něco navíc. I když budete bydlet v bezprostřední blízkosti zeleně, velmi rychle se dostanete do centra hlavního města MHD i autem, líbit se vám bude určitě také architektura, pod níž je podepsané přední české architektonické studio. Ojedinělý projekt, který je v prodeji od října minulého roku, staví přední developer orientující se na nízkoenergetickou, ale přitom příjemnou, možná až luxusní výstavbu. Posledním jeho projektem, který jste možná zaznamenali, byly luxusní byty Praha prodávané pod jménem Vila Augustus.

Pokud vás problematika ekologického nízkoenergetického bydlení zaujala, měli byste vědět, že tento směr bude udávat budoucnost evropské výstavby. Na úspory a kvalitu v našem životě totiž bude kladen stále větší důraz.


Přidáno 16.01.2012
Přečteno 410 krát


Svatební dekorace, aneb svatba není žádná sranda

Svatební

Najděte si kvalitního realitního partnera

Najděte

Pohodlné grilování. To jsou plynové zahradní grily

Pohodlné

Faraon má hrobku větší než devět fotbalových hřišť

Faraon

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz