drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Mluvím, mluvíš, mluvíme… anglicky!

Mluvím, mluvíš, mluvíme… anglicky!

Angličtina už dneska patří mezi nezbytnou výbavu snad každého pracujícího člověka. Neobejdou se bez ní jak manažeři ve styku se zahraničím, tak třeba prodavačka v nejbližších potravinách. Celý svět se stále více globalizuje, což klade nemalé nároky na každého z nás. Jak se anglicky naučit tak, abychom si byli jistí v kramflecích a nebáli se před cizincem otevřít pusu?

Jednoduchou odpovědí by bylo, že ve škole. Angličtinu se dnes na základních, středních i vysokých školách učí drtivá většina žáků a studentů, jenže jen mizivé procento z nich odejde ze školy s tím, že jazyk skutečně ovládá. Nezbývá, než hned po škole vycestovat do zahraničí nebo si u nás najít kvalitní kurzy angličtiny, ze kterých si odnesete víc, než jen pocit z výborné party spolužáků.

Řešením mohou být lekce poskytované jazykovou školou Lite, hledat je můžete na internetu třeba pod heslem jazykové kurzy Praha. Můžete si pak v praxi vyzkoušet zcela ojedinělou metodu výuky, která vás naučí především mluvit. Vychází z toho, jak jsme se jako malé děti učili rodný jazyk. Každý z nás zkoušel nejprve slabiky, slova a nakonec celé věty. Podobně se budete učit i anglicky. Při hodinách až 80 % času promluvíte, položíte si slušné základy gramatiky a kontaktu s jakýmkoliv cizincem se pak nebudete bát.

Jestli už jste nějakým jazykovým kurzem prošli a máte pocit, že jakýkoliv další je jen ztrátou času a peněz, vyzkoušejte ukázkovou hodinu zdarma, kterou jazyková škola Lite nabízí v České republice jako jediná. Jediné, co se vám tu může přihodit je, že se rozmluvíte.


Přidáno 23.01.2012
Přečteno 11235 krát


Hledejte si práci revolučně a v místě, kde chcete

Hledejte

Zaměstnavatelé méně přispívají na penzi

Zaměstnavatelé

Vyžádejte si vrácení daňových přeplatků ze zahraničí

Vyžádejte

Nejočekávanější Windows Phone je v Čechách

Nejočekávanější

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz