drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Nejočekávanější Windows Phone je v Čechách

Nejočekávanější Windows Phone je v Čechách

Není to tak dlouho, kdy byl za krále považován ten, kdo vlastnil mobilní telefon. Bylo jedno, že vypadal jako skříňka a také tolik vážil, stačilo ho mít u sebe a občas za nekřesťanské peníze kamsi zatelefonovat. Jenže mobilní technologie postupují dopředu neuvěřitelnou rychlostí, a tak od dnešních přístrojů neočekáváme, že budou pouze telefonovat.

Možná se neřadíte mezi mobilní nadšence s očekáváním vyhlížející každý nový model přicházející na trh. Jenže ani vás určitě neminou zásadní novinky, které převrátí váš dosavadní mobilní život vzhůru nohama, a proto už určitě přemýšlíte, že byste si pořídili nějaký z řady aktuálně dostupných smartphonů. Pak byste měli vědět, že právě teď vypustila finská Nokia naprostou novinku, Nokia Lumia 800.

Výrobce si uvědomuje, že aby nezaspal překotně se rozvíjející trh s chytrými telefony, musí své modely opravdu vyšperkovat. Nová Nokia Lumia 800 mu může pomoci dostat se opět na absolutní špičku. Telefon vyrobený z kvalitního monolitu je vybavený operačním systémem Windows Phone 7.5 a nabízí českou lokalizaci. To uživatelé ocení při vyhledávání čehokoliv na internetu (Lumia 800 bude používat Seznam.cz a Bing) nebo při hledání praktických aplikací. K tomu slouží speciální kanál s aplikacemi Nokia Collection, přes nějž si budete moci pořídit filmovou databázi, meteoservis, sportovní zpravodajství nebo vymoženost iDoklad umožňující vystavovat faktury přímo v telefonu.

Od Nokie Lumia 800 můžete očekávat samozřejmě i zažitý standard, jako je dlouhá pohotovostní doba, podpora 3G, 8 mpx fotoaparát s bleskem a autofocusem, propracovaný systém navigace s předinstalovanými mapovými podklady a možností doinstalovávat si mapy dle potřeby z aplikace OVI a celá řada dalšího.

Jestli hledáte telefon, který vyjádří vaši osobnost nebo náladu (vybírat si můžete ze 3 barevných variant) a navíc bude doslova nabitý funkcemi, pak bude Nokia Lumia 800 tou správnou volbou. Jakmile si tenhle telefon jednou pořídíte, už ho nedáte z ruky.


Přidáno 30.01.2012
Přečteno 777 krát


Nejkrásnější dovolená nemusí být v zahraničí

Nejkrásnější

Přírodní kosmetika
SALOOS

Přírodní SALOOS>

Nákup bez stresu, to je Mapaobchodu.cz

Nákup

Kvalitní softshellové budny už nejsou luxus, ale nezbytnost

Kvalitní

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz