drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


A jakou část těla si ozdobíte vy?

A jakou část těla si ozdobíte vy?

Potřeba zdobit si tělo je stará jako lidstvo samo. Nejrůznější formy tetování, řezání, propichování a jiného zdobení těla se jen postupem doby profesionalizují, takže když dnes dostanete chuť na malý ornament na paži, stačí zajít k vyhlášenému tatérovi. A pokud budete mít chuť, propíchne vám třeba i pupík.

Jestli jste vyznavači propichování nejrůznějších částí těla, určitě vás čas od času napadne pořídit si nějakou novou módní ozdůbku. Zapomeňte na kamenné obchody, ty nejmódnější kousky najdete na internetu, kde můžete vybírat ze stovky variant.

Piercing sice je módní záležitostí, ale na rozdíl od tetování se nemusíte bát, že by s přibývajícím věkem ztrácel na atraktivitě. Stačí si jen pořídit nějaké méně výrazné nebo naopak na pohled dražší šperky a pokud máte udržované tělo, můžete s piercingem dělat parádu až do pokročilého věku.


Přidáno 30.01.2012
Přečteno 2377 krát


Povlečení pro děti

Povlečení

In od hlavy až k patě

In

Kinesiotaping zrehabilitujte tělo i duši

Kinesiotaping

Odpočiňte si od každodenního stresu!

Odpočiňte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz