drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Pojeďte si odpočinout do beskydského ráje

Pojeďte si odpočinout do beskydského ráje

V dnešní hektické době se snad nenajde zaměstnaný člověk, který by už od pondělí nesledoval kalendář, kdy už konečně přijde vytoužený víkend a s ním zasloužený odpočinek. Jestli zrovna přemýšlíte, kde strávit pár volných dní nebo nezapomenutelné chvilky, zbystřete a čtěte dál.

Rádi bychom vás totiž pozvali na místo ležící v krásné beskydské přírodě s perfektním servisem a spoustou příjemných překvapení. Hotel Čeladná je na první pohled bodem, kde zapomenete na každodenní starosti, odpočinete si nad vynikajícím jídlem zdejšího šéfkuchaře a uděláte něco pro své tělo – po fyzické zátěži venku v horách určitě oceníte vyhlášené místní wellness Beskydy jsou náročným terénem vyhlášené a tělo si trochu relaxu po túře zaslouží. Určitě oceníte i celou řadu víkendových i speciálních balíčků, které Hotel U Holubů nabízí. Je jedno, jestli si nutně potřebujete jen oddychnout, utéct od běžných starostí nebo byste rádi dali dárek svým rodičům.

Třešničkou na dortu je svatební servis, který personál hotelu Čeladná poskytuje. Pokud vás láká svatba venku, určitě už jste nad romantickým prostředím Beskyd přemýšleli. Pak vězte, že obřad zde proběhne bez komplikací, s pořádáním veselek tu mají hodně zkušeností, a poté, co se rozloučíte s posledním svatebčanem, můžete si svůj pobyt prodloužit do nádherných líbánek.

Mysleli jste si, že hotel, kde vám nabídnou nejen dokonalý servis, ale také originální prostředí za skvělé ceny, už dnes nenajdete? Na příkladu beskydského hotelu U Holubů se ukazuje, že poctiví podnikatelé ještě nevymřeli.


Přidáno 19.02.2012
Přečteno 3060 krát


Pojeďte si odpočinout do Mariánských Lázní

Pojeďte

Jak vybrat ten správný bazén na zahradu

Jak

Supporti zahrají v Praze už 14. 12.

Supporti

Cílová destinace vaší letenky: Dubaj

Cílová

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz