drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Pohlídejte si, ať vám nic neuteče!

Pohlídejte si, ať vám nic neuteče!

Přiznejte se, kdo z vás má čas koupit si každý den noviny a pečlivě si přečíst aspoň titulky, aby se udržel v obraze. Nebo snad patříte mezi ty, kdo každou volnou minutu mezi pracovními úkoly stráví na internetu hltáním ekonomických a politických aktualit?

Pokud se řadíte mezi drtivou většinu pracujících lidí, kteří prostě nemají čas neustále hledat aktuální informace z domova i ze světa, pak vás určitě bude zajímat nový portál Vyhledej.net. Najdete zde přehledně a stručně všechny důležité zprávy ze světa ekonomiky, byznysu, ale i klasické domácí aktuality. Můžete tak zapomenout na zdlouhavé vyhledávání informací, protože tady máte na jednom místě vše z předních českých ekonomických a zpravodajských portálů. Ráno prostě zapnete počítač, otevřete si své internetové zprávy a o volných chvílích si rovnou čtete to, co vás zajímá. Pokud jste nadšeným uživatelem Googlu, uvítáte možnost propojení s jeho vyhledáváním.

V posledních letech platí víc než kdy dřív, že čas jsou peníze. Jestli si svůj čas ceníte, pak byste měli všemi deseti prsty sáhnout po možnosti, která vám garantuje jeho úsporu.


Přidáno 27.02.2012
Přečteno 2410 krát


Jak si udělat cestování jednodušší

Jak

Chcete zhubnout? Kupte si nové plavky!

Chcete

Michael Schumacher, Legenda ověnčená rekordy

Michael

Herní konzole xBox, Sony Playstation, Nintendo Wii

Herní

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz