drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Venkovní žaluzie – moderní i funkční doplněk

Venkovní žaluzie – moderní i funkční doplněk

Snad každý člověk hledá v létě kousek zastíněného místa, chladnou místnost nebo aspoň osvěžující nápoj. Strávit léto v příjemném prostředí, a zároveň do chlazení neinvestovat horentní sumy, může být realitou i vašich dnů.

Zapomeňte na drahé, hlučné a poruchové klimatizace. Jediné, co vám můžou přinést, je letní angína a pocení v posteli. Jestli jezdíte na dovolené k moři, určitě jste si všimli, že drtivá většina středomořských restaurací není vybavena klimatizací, ale nejrůznějším typem zastínění. Není se co divit – strávíte parné dny ve snesitelném prostředí a pro své tělo uděláte mnohem lépe, když si dopřejete vlažný čaj (o tom by zase mohli vyprávět Turci) na terase zastíněné markýzou než v klimatizované místnosti.

Venkovní žaluzie jsou stále oblíbenější i u nás. Lehko se totiž stanou exteriérovým a vlastně i interiérovým doplňkem. Vybírat si je můžete z nepřeberného množství barev, pohonem už nemusí být jen vaše ruka, ale třeba automatický motor s časovým spínačem. Venkovní žaluzie oceníte v parných letních dnech, kdy jsou schopny pochytit až 80 % slunečních paprsků při zachování pocitu prosvětlené místnosti, nebo večer či sychravém počasí, kdy potřebujete v interiéru svítit a netoužíte po zvědavých pohledech sousedů v kuchyni. Své uplatnění ale najdou i v zimě, jsou totiž dalším izolačním prvkem, který udrží teplo a chlad tam, kde mají.

Venkovní žaluzie se pro každého zákazníka vyrábějí na míru, po prvotní poptávce se u vás zastaví obchodní zástupce, který s vámi prodiskutuje, jak by měly vaše žaluzie vypadat a k jakému účelu sloužit (zda jen k manuálnímu stínění v nejteplejší části dne nebo zda se mají automaticky zatáhnout a ochladit v létě byt ještě než přijdete domů z práce). Výrobní lhůta žaluzií je zhruba 4 týdny, na namontovaný produkt byste měli od seriózních prodejců dostat alespoň dvouletou záruku.

Tak co, ještě přemýšlíte, jakou investici by si váš byt nebo dům zasloužil? Venkovními žaluziemi rozhodně nic nezkazíte, naopak už na první pohled svůj majetek výrazně zhodnotíte.


Přidáno 12.03.2012
Přečteno 2359 krát


Není nad přirozené světlo

Není

Zabydlete se na Praze 4, Libuš je trendy

Zabydlete

Šetřete ovzduší i peněženku – používejte tepelná čerpadla

Šetřete

Při stavbě Panamského průplavu zemřelo 20 tisíc lidí

Při

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz