drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Originální mladé módy není nikdy dost

Originální mladé módy není nikdy dost

Zvlášť ženy přivádějí k šílenství své protějšky téměř každodenní hláškou: Miláčku, nemám co na sebe. Jasně, můžeme polemizovat nad tím, zda opravdu dotyčná nemá co na sebe, ale je pravda, že z pestřejší škály barev a typů oblečení se vybírá lépe.

Běžné kamenné obchody nabízejí oblečení jak přes kopírák, takže každému, kdo se chce odlišit od davu, nezbývá, než si zabrouzdat po internetu. Naštěstí už nemusíme nakupovat jen na zahraničních serverech, kvalitních obchodů s oblečením přibývá i u nás. Třeba trička nabízí na internetu celá řada prodejců nebo mladých návrhářů v cenách už od pár korun až po kousky z nejkvalitnějších materiálů, za které si samozřejmě připlatíte.

Letošní jaro bude ve znamení barev a uvolněné módy. Mladistvé prvky si našly cestu i do šatníků středních věkových skupin, takže třeba potkáte na ulici pána ve středních letech oblečeného do street bundy, aniž by vypadal nepatřičně nebo dokonce trapně.

No a kapitolou samou pro sebe jsou mikiny. I v tomto sortimentu si na své přijde každý. Usedlejší modely, ale i barevné výstřelky si můžete klidně obléknout i do práce, pokud si pořídíte jeden typ v několika barevných variacích, můžete si barvu ladit k aktuální náladě nebo svému protějšku.

V letošní módě prostě platí – nebojte se kombinovat nekombinovatelné materiály, barvy a vzory. Trendy přejí odvážlivcům.


Přidáno 13.03.2012
Přečteno 2411 krát


Zachyťte každý detail. S fotopastí.

Zachyťte

Jak udělat z obyčejného trička originální část oblečení

Jak

Zdokumentujte krásné okamžiky svého života

Zdokumentujte

Dopřejte pleti přírodní péči. Odvděčí se vám.

Dopřejte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz