drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Biosolárium. Opalování, zdraví a relaxace v jednom

Biosolárium. Opalování, zdraví a relaxace v jednom

Opálená pleť je krásná. Vypadá zdravě a celkově je v módě. Proto také mnohé ženy (ale i stále více mužů) po ní touží, a to nejen v letních měsících, kdy se mohou vystavovat sluníčku. Za tímto účelem vznikla solária, do kterých dnes míří stále více lidí.

Také chodíte za umělým sluníčkem? Chystáte se do solária a bojíte se případných rizik, před kterými mnozí varují? Zkuste biosolárium.

Biosolárium

V čem se liší biosolárium od klasického solária? Biosolárium se vyznačuje tím, že má viditelné světlezelené světlo, která má odlišné parametry svých složek. Obecně zelená barva má zklidňující účinek, a tak můžete v biosoláriu kromě opalování i příjemně relaxovat.

Biosolárum se nejvíce podobá paprskům sluníčka, a tak jsou pro nás mnohem méně škodlivá. Je zde o 25% vyšší výkon UV-A záření. UV-B záření, které je agresivnější, je potlačeno. Celkově je tu vyváženější poměr mezi jednotlivým složkami ultrafialového spektra.

Díky tomuto záření je také opálení rychlejší a trvalejší.

Do biosolária nechodí lidé pouze za účelem krásně opálené pleti. Biosolárium má pozitivní účinky na některé kožní choroby, kterými jsou např. akné, lupénka, a topický ekzém atd. Dále také tyto umělé paprsky posilují obranyschopnost a zlepšují stavy po operacích. Oceníte i fakt, že zamezuje vysušování pleti, a tak nebude předčasně stárnout.

Bisolárií stále přibývá a jistě i vy si ve svém okolí najdete takové, které vám bude vyhovovat. Vybrat si můžete buď horizontální nebo vertikální.

Přestože je biosolárium bezpečnější a zdravější než klasické solárium, s návštěvami to nepřehánějte, stejně jako s dobou, kterou v něm strávíte. Délku a častost svých návštěvnosti podřiďte citlivosti vaší pleti na sluníčko. Řiďte se podle svého fototypu.


Přidáno 09.04.2010
Přečteno 2997 krát


Několik typů na lepší a bezpečnější opalování

Několik

Najít originální dárek k narozeninám není snadné

Najít

Podporujme dětské
hraní si

Podporujmehraní si>

Deregulované nájemné versus vlastní bydlení na hypotéku

Deregulované

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz