drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Vyrazte s prvními paprsky na výlet

Vyrazte s prvními paprsky na výlet

S prvním jarním sluníčkem má asi většina z nás chuť vyrazit kamkoliv do přírody. Taky aby ne, šedivých městských zdí už máme po sychravé zimě plné zuby a tak se není co divit, že chceme nasát trochu jarního tepla a protáhnout si tělo. Jenže kde, jak a s kým?

Turistika je v poslední době stále oblíbenější. Nenáročný sport, při kterém zapojujete všechny svalové partie, příjemně protáhne celé tělo a vyčistí hlavu. Neexistuje snad lepší aktivita, která by lépe stmelovala rodinu. Vhodná je pro každého člověka od chvíle, kdy se sám postaví na nohy až do pozdního stáří a co je důležité, nenese s sebou skoro žádná zdravotní rizika. Jen bychom si měli vybírat vždy terén odpovídající naší fyzické kondici a nevydávat se například s poraněným kolenem na vysokohorskou túru.

Pokud nevíte, kam na výlet vyrazit, můžete se podívat do některé z řady knih, jimiž oplývají knihkupectví. Jestli se vám nechce za drahé knížky utrácet peníze, využijte možností internetu. Je doslova nabitý zajímavými tipy na výlet, často doplněnými o názory cestovatelů a informace o možnostech ubytování v dané lokalitě. Samozřejmostí jsou fotografie, videa i textové komentáře.

Cestovatelské portály nabízejí tipy na výlety nejen po českých luzích a hájích, ale přinášejí také zajímavosti ze zahraničí, třeba ze Slovenska, Maďarska, Itálie nebo dalekého Nového Zélandu. Všechno přehledně, na jednom místě a hlavně zadarmo. Zkušení cestovatelé zde popisují své zážitky z výletů, najdete tu i tipy na pamětihodnosti, které byste neměli opomenout při delší dovolené v cizině nebo čemu byste se naopak měli vyhnout. Díky rychlosti internetu jsou informace na cestovatelských portálech neustále aktuální, rychle tak zjistíte otvírací dobu hradů a zámků nebo nové uzavírky na silnicích.


Přidáno 19.04.2012
Přečteno 141 krát


Hledáte ideální dárek pro své nejbližší? Už nemusíte.

Hledáte

Badoo.com - kontroverzní seznamka ala sociální síť

Badoo.com

Do Chorvatska ekonomicky

Do

Srovnání povinného ručení snadno a rychle

Srovnání

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz