drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Vyrazte s prvními paprsky na výlet

Vyrazte s prvními paprsky na výlet

S prvním jarním sluníčkem má asi většina z nás chuť vyrazit kamkoliv do přírody. Taky aby ne, šedivých městských zdí už máme po sychravé zimě plné zuby a tak se není co divit, že chceme nasát trochu jarního tepla a protáhnout si tělo. Jenže kde, jak a s kým?

Turistika je v poslední době stále oblíbenější. Nenáročný sport, při kterém zapojujete všechny svalové partie, příjemně protáhne celé tělo a vyčistí hlavu. Neexistuje snad lepší aktivita, která by lépe stmelovala rodinu. Vhodná je pro každého člověka od chvíle, kdy se sám postaví na nohy až do pozdního stáří a co je důležité, nenese s sebou skoro žádná zdravotní rizika. Jen bychom si měli vybírat vždy terén odpovídající naší fyzické kondici a nevydávat se například s poraněným kolenem na vysokohorskou túru.

Pokud nevíte, kam na výlet vyrazit, můžete se podívat do některé z řady knih, jimiž oplývají knihkupectví. Jestli se vám nechce za drahé knížky utrácet peníze, využijte možností internetu. Je doslova nabitý zajímavými tipy na výlet, často doplněnými o názory cestovatelů a informace o možnostech ubytování v dané lokalitě. Samozřejmostí jsou fotografie, videa i textové komentáře.

Cestovatelské portály nabízejí tipy na výlety nejen po českých luzích a hájích, ale přinášejí také zajímavosti ze zahraničí, třeba ze Slovenska, Maďarska, Itálie nebo dalekého Nového Zélandu. Všechno přehledně, na jednom místě a hlavně zadarmo. Zkušení cestovatelé zde popisují své zážitky z výletů, najdete tu i tipy na pamětihodnosti, které byste neměli opomenout při delší dovolené v cizině nebo čemu byste se naopak měli vyhnout. Díky rychlosti internetu jsou informace na cestovatelských portálech neustále aktuální, rychle tak zjistíte otvírací dobu hradů a zámků nebo nové uzavírky na silnicích.


Přidáno 19.04.2012
Přečteno 2143 krát


Buďte všude včas, organizujte si čas!

Buďte

Ty nejkrásnější fotky nedělá fotograf

Ty

Vlastní bazén už není jen pro vyvolené

Vlastní

17. září nechte auto raději doma

17.

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz