drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


MS v hokeji 2012 začíná za chvíli

MS v hokeji 2012 začíná za chvíli

Patříte mezi většinu českého národa, která nadšeně fandí hokeji? Pak vám určitě neuteklo, že už za pár dní začíná Mistrovství světa v ledním hokeji. Letošní 76. ročník se bude hrát v halách ve Finsku a Švédsku a vy jej můžete sledovat téměř on-line na internetu.

Poprvé v historii se letos mění herní pravidla. Díky rozdělení šestnácti týmů do dvou skupin a hře každý s každým se zvýší počet zápasů z 56 na 64 a do čtvrtfinále postoupí nejlepší čtyři z každé skupiny. Nebude tak nouze o vypjaté situace a adrenalin. Ve čtvrtfinále pak bude hrát nejlepší tým ze skupiny se čtvrtým týmem ve skupině a druhý se třetím.

Česká republika je ve skupině B a první zápas naše mužstvo čeká hned 4. května ve Stockholmu s týmem Dánska. Pokud doufáte, že se dostaneme až do finále, zarezervujte si místo v nějaké pohodlné hospůdce 20. května od 19,30 hodin. No, a jestli nebudete mít čas zasednout k televizi, můžete sledovat jednotlivé zápasy prostřednictvím internetu. Na webu ms v hokeji 2012 najdete už teď rozpisy jednotlivých zápasů českého týmu, zajímavé informace o jednotlivých hráčích a přípravě na Mistrovství a samozřejmě i nějaké drby. Mistrovství najdete i na facebooku, pokud se stanete likery, můžete své nadšení nebo naopak zklamání ze hry sdílet s tisíci dalšími fanoušky. Nezapomeňte, že sdílená radost se násobí, sdílené zklamání je poloviční.

I letošní hokejová tour má svého maskota, je jím HockeyBird. Že vám jeho jméno něco říká? Aby ne, je inspirován populární hrou Angry Birds pro mobilní telefony. Jen doufejme, že nebude stejně naštvaný jako ptáci ve zmiňované hře.

Držte sobě i našim hokejistům palce, nakupte si zásoby piva a doma s předstihem oznamte, že od 4. do 20. května nebudete nikomu k dispozici.


Přidáno 27.04.2012
Přečteno 2672 krát


Nejočekávanější Windows Phone je v Čechách

Nejočekávanější

Propadněte cestovatelské vášni

Propadněte

Zlatá žíla fantazie
dětský dort

Zlatádětský dort>

Využívejte pohodlí internetového bankovnictví

Využívejte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz