drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Jaká auta patří mezi hity českých autobazarů?

Jaká auta patří mezi hity českých autobazarů?

Koupit si auto z druhé nebo třetí ruky je v Česku stále populárnější. I když se podle statistik může zdát, že po prodělané finanční krizi začíná prodej nových vozů růst, řada akčních nabídek a neustálé snižování cen v autosalonech hovoří za vše.

Řada lidí stále častěji hledá nový automobil v autobazarech. Logika je jednoduchá – za ojetý vůz zaplatíte mnohem méně peněz, dovolit si tak můžete i značku, na kterou byste jinak neměli a pokud zvolíte jako partnera prověřený autobazar, můžete si být jisti, že si koupíte kvalitní model bez skrytých vad. Jistě, na druhou stranu je velmi pravděpodobné, že budete muset buď hned, nebo časem investovat do oprav a náhradních dílů, údržbu byste ale museli financovat i u úplně nového auta.

Prodej aut v autobazarech roste právě díky neoddiskutovatelným výhodám strmě nahoru. Nejčastěji zde najdete nejrůznější typy škodovek, prim hraje trojice Fabia, Octavia a Felicia v šedé a červené barvě. Vybrat si můžete i ze stovek Fordů, Wolksvagenů, Opelů nebo Renaultů. Výhodou všech těchto vozů je krom přijatelné ceny také rozsáhlá síť servisů po celé republice a dostupnost náhradních dílů. Pokud zatoužíte po větším autě typu SUV nebo MPV, rozhodně s nákupem neotálejte. Platí, že zákazníci touží po velkém autě v turistické a cestovatelské sezóně, která právě začíná. Nejeden bazar aut na tento fakt reaguje zvýšením cen.

Podíváme-li se na výbavu, jednoznačně vedou auta s benzínovými motory, a to především kvůli dramatickému růstu cen pohonných hmot v poslední době. Mezi standardní očekávání řidičů patří klimatizace (přeci jen léta jsou u nás rok od roku teplejší), tempomat a rádio.

Pokud se chcete odlišovat od davu, a koupit si jedinečné a nepřehlédnutelné auto, můžete ho i vy najít v autobazaru. Jen to dá možná trochu víc hledání, než u masově rozšířených a oblíbených vozů.


Přidáno 30.04.2012
Přečteno 2712 krát


Francouzská kuchyně. Sýry, fondue, mořské plody a víno

Francouzská

Řecká kuchyně není jen Gyros. Zkuste také něco jiného

Řecká

Profesionální garážová vrata a brány

Profesionální

Spojte příjemné
s užitečným

Spojtes užitečným>

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz