drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Schovejte se za mříže, ochrání vás

Schovejte se za mříže, ochrání vás

Chránit sebe a svůj majetek se v poslední době stalo prioritou každého z nás. Trestných činů spojených s krádežemi stále přibývá a tak nezbývá, než investovat do kvalitního zabezpečení. Na výběr je naštěstí celá řada zabezpečovacích prvků, mřížemi a roletami počínaje a napojením na pult centrální ochrany konče.

Ideálním řešením ochrany majetku jsou takové prvky, které případný kriminálník na první pohled vidí a je tak šance, že ho odradí. Vybírat si můžete z nejrůznějších typů rolet nebo mříží, přičemž mříže umožňují i kontrolu kolemjdoucích. Vizuální pohled je totiž také důležitý a často odradí – rychle a jednoduše zjistíte, jestli třeba nemáte rozbité okno nebo výlohu a případný zloděj je pod neustálým rizikem, že ho kdokoliv spatří.

Kvalitní zabezpečení po vás bude žádat jakákoliv pojišťovna při žádosti o pojištění bytu nebo komerčního objektu. Mezi základy patří bezpečnostní, často protipožární, dveře, fólie na oknech zabraňující rozbití a kamerový systém nebo mříže. Kvalitní bezpečnostní žaluzie a mříže jsou vyrobené na míru a z oceli. Kvalitní firmy vyrábějí mříže ručně, speciální technologií tak, aby se jednalo o opravdu bezpečnostní a pokud možno nerozbitný prvek. Pokud potřebujete zabezpečit okna v přízemí nebo balkón, určitě se vám budou hodit rolovací mříže, díky kterým si usnadníte údržbu oken, případě vchod na zahradu.

Mříže by měly být v každém případě bezúdržbové s garantovanou dlouhou životností, tím, že jsou vyráběné na míru, musíte počítat s delší dobou výroby – od zaměření technikem a diskuse nad jejich vzhledem a použitým materiálem uplynou do instalace zhruba 3 týdny, u větších zakázek se doba o něco prodlouží. V každém případě se jedná o bezpečnostní prvek, který vás nezruinuje, ale přitom kvalitně ochrání.


Přidáno 18.05.2012
Přečteno 2668 krát


Funkční doplňky do oken zpříjemní život

Funkční

Potřebujete rychle peníze? Řešením může být půjčka online.

Potřebujete

Půjčit si peníze dnes není ostudou

Půjčit

Zvyšte svou bezpečnost s kamerovým systémem

Zvyšte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz