drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Schovejte se za mříže, ochrání vás

Schovejte se za mříže, ochrání vás

Chránit sebe a svůj majetek se v poslední době stalo prioritou každého z nás. Trestných činů spojených s krádežemi stále přibývá a tak nezbývá, než investovat do kvalitního zabezpečení. Na výběr je naštěstí celá řada zabezpečovacích prvků, mřížemi a roletami počínaje a napojením na pult centrální ochrany konče.

Ideálním řešením ochrany majetku jsou takové prvky, které případný kriminálník na první pohled vidí a je tak šance, že ho odradí. Vybírat si můžete z nejrůznějších typů rolet nebo mříží, přičemž mříže umožňují i kontrolu kolemjdoucích. Vizuální pohled je totiž také důležitý a často odradí – rychle a jednoduše zjistíte, jestli třeba nemáte rozbité okno nebo výlohu a případný zloděj je pod neustálým rizikem, že ho kdokoliv spatří.

Kvalitní zabezpečení po vás bude žádat jakákoliv pojišťovna při žádosti o pojištění bytu nebo komerčního objektu. Mezi základy patří bezpečnostní, často protipožární, dveře, fólie na oknech zabraňující rozbití a kamerový systém nebo mříže. Kvalitní bezpečnostní žaluzie a mříže jsou vyrobené na míru a z oceli. Kvalitní firmy vyrábějí mříže ručně, speciální technologií tak, aby se jednalo o opravdu bezpečnostní a pokud možno nerozbitný prvek. Pokud potřebujete zabezpečit okna v přízemí nebo balkón, určitě se vám budou hodit rolovací mříže, díky kterým si usnadníte údržbu oken, případě vchod na zahradu.

Mříže by měly být v každém případě bezúdržbové s garantovanou dlouhou životností, tím, že jsou vyráběné na míru, musíte počítat s delší dobou výroby – od zaměření technikem a diskuse nad jejich vzhledem a použitým materiálem uplynou do instalace zhruba 3 týdny, u větších zakázek se doba o něco prodlouží. V každém případě se jedná o bezpečnostní prvek, který vás nezruinuje, ale přitom kvalitně ochrání.


Přidáno 18.05.2012
Přečteno 2622 krát


Utečte před horkem či deštěm do zahradní chatky

Utečte

Lucznik, století kvality z Polska

Lucznik,

Jak na výběr kvalitní sedací soupravy?

Jak

Bydlení v Praze pro milovníky přírody

Bydlení

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz