drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Do přírody jedině v kvalitní obuvi

Do přírody jedině v kvalitní obuvi

Možná se vám taky na jaře začala zapalovat lýtka a každou volnou chvilku trávíte v přírodě. Pokud jste vyznavači jakkoliv dlouhých vycházek, neměli byste rozhodně nikdy zapomínat na vhodné obutí. Kvalitní boty nejenom usnadní pohyb, ale zároveň nohy ochrání před případnými úrazy.

Vybrat si kvalitní trekové boty může být někdy problém. Téměř každý obchod je nabízí, málokdy ale máte zaručenou kvalitu. Vyplatí se proto navštívit buď speciálku, nebo se poptat mezi známými na reference. Jestli hledáte trekové boty, které nabídnou noze volnost a zároveň ji ochrání, můžete vyzkoušet sandále Keen. Na první pohled vypadají jako obyčejné sandály za pár korun, ale už ve chvíli, kdy si je poprvé vyzkoušíte, je nebudete chtít zout. Mají buď koženou podešev, ve které se noha cítí jako v bavlnce, nebo naopak gumovou podrážku, která je vhodná i do vody. I když jsou to sandály, pro trek jsou víc než vhodné. Tvrdá stélka zajistí noze pevnost stejně jako propracovaný systém vsazených pásků, které se nevytrhávají, ani netlačí.

Široký sortiment, jímž sandále Keen vynikají, umožní najít tu pravou botu každému chodci. Většina modelů chrání nohu před uklouznutím a poskytuje dostatečnou ochranu i prstům – díky speciálně navržené špičce ve stylu „uzavřená-neuzavřená“. Všechno to je korunováno příjemným designem. Už dávno neplatí, že funkční boty musejí být zákonitě nevzhledné.

Foto: Sandály Keen


Přidáno 18.05.2012
Přečteno 1896 krát


Co budu dělat po maturitě?

Co

Make-upy do každého počasí

Make-upy

Nakupujte elektroniku snadno a rychle – na internetu

Nakupujte

Zatoulejte se po koutech České republiky

Zatoulejte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz