drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Nepůjčujte si od banky, věřitele si sami vyberte

Nepůjčujte si od banky, věřitele si sami vyberte

Také už vás nebaví doprošovat se u banky o půjčku nebo úvěr, když vám zrovna dojdou peníze? Nebo vám naopak přijdou půjčky od nejrůznějších finančních půjčoven zbytečně drahé a jednání neseriózní? Pak by vás mohl zajímat převratný projekt, který vtrhl do České republiky – půjčování si mezi sebou.

Jestli máte ve svém okolí movitějšího kamaráda, pravděpodobně nebudete hledat žádného neznámého věřitele a půjčíte si od něj. Jenže co když kamarád po ruce není, případně už vám půjčit nechce a vy zrovna peníze potřebujete? Vyzkoušejte novinku, půjčky od přímých věřitelů, a to formou aukce.

Jednoduše se zaregistrujte na internetových stránkách pujcmesi.cz, vytvořte svou poptávku po půjčce a čekejte na nabídky půjčky od investorů. Nabídky vám budou na základě vydefinovaných kritérií chodit samy, v této fázi je aukce anonymní, nemusíte se tedy bát, že by byla odhalena vaše totožnost. Pokud si z nabídek věřitelů vyberete, stačí jen vybranou aukci přijmout a půjčka je vaše. O jednotlivých nabídkách můžete s jejich navrhovateli samozřejmě diskutovat, přijímat je jen částečně nebo odmítat. Výhodou aukce půjček je to, že od začátku znáte přesné podmínky půjčení a nemusíte se bát žádných skrytých poplatků.

I když se to může zdát na první pohled zvláštní, může se pro věřitele jednat i o velmi zajímavé investice. Pokud máte naspořenou libovolnou sumu peněz, můžete se do aukce půjček zaregistrovat jako věřitel, zadat podmínky, za jakých jste ochotni peníze dlužníkům vypůjčit, a stát se jejich poskytovatelem. Úroková sazba se pohybuje už od 10 %, což je často mnohem méně, než nabízejí tradiční poskytovatelé úvěrů, zároveň je to ale více, než byste dostali od své banky za odložení peněz na termínovaném účtu.

V oblasti financí se prostě vyplatí sledovat trendy a elektronické aukce jsou současným hitem ve všech oborech. Umožní oběma stranám získat maximum výhod z provedeného obchodu a zároveň eliminují rizika. Teď navíc běží speciální soutěž iPhone, k penězům si tak třeba vysoutěžíte i příjemný bonus v podobě mobilního telefonu.


Přidáno 04.06.2012
Přečteno 2500 krát


Nehyzděte zahradu pletivem, pořiďte si dřevěný plot.

Nehyzděte

Pojištění vozidel a jeho srovnání

Pojištění

Kancelář vždy a všude? Zkuste tu v mobilu

Kancelář

I v second handu se dá pěkně obléci

I

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz