drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Nepůjčujte si od banky, věřitele si sami vyberte

Nepůjčujte si od banky, věřitele si sami vyberte

Také už vás nebaví doprošovat se u banky o půjčku nebo úvěr, když vám zrovna dojdou peníze? Nebo vám naopak přijdou půjčky od nejrůznějších finančních půjčoven zbytečně drahé a jednání neseriózní? Pak by vás mohl zajímat převratný projekt, který vtrhl do České republiky – půjčování si mezi sebou.

Jestli máte ve svém okolí movitějšího kamaráda, pravděpodobně nebudete hledat žádného neznámého věřitele a půjčíte si od něj. Jenže co když kamarád po ruce není, případně už vám půjčit nechce a vy zrovna peníze potřebujete? Vyzkoušejte novinku, půjčky od přímých věřitelů, a to formou aukce.

Jednoduše se zaregistrujte na internetových stránkách pujcmesi.cz, vytvořte svou poptávku po půjčce a čekejte na nabídky půjčky od investorů. Nabídky vám budou na základě vydefinovaných kritérií chodit samy, v této fázi je aukce anonymní, nemusíte se tedy bát, že by byla odhalena vaše totožnost. Pokud si z nabídek věřitelů vyberete, stačí jen vybranou aukci přijmout a půjčka je vaše. O jednotlivých nabídkách můžete s jejich navrhovateli samozřejmě diskutovat, přijímat je jen částečně nebo odmítat. Výhodou aukce půjček je to, že od začátku znáte přesné podmínky půjčení a nemusíte se bát žádných skrytých poplatků.

I když se to může zdát na první pohled zvláštní, může se pro věřitele jednat i o velmi zajímavé investice. Pokud máte naspořenou libovolnou sumu peněz, můžete se do aukce půjček zaregistrovat jako věřitel, zadat podmínky, za jakých jste ochotni peníze dlužníkům vypůjčit, a stát se jejich poskytovatelem. Úroková sazba se pohybuje už od 10 %, což je často mnohem méně, než nabízejí tradiční poskytovatelé úvěrů, zároveň je to ale více, než byste dostali od své banky za odložení peněz na termínovaném účtu.

V oblasti financí se prostě vyplatí sledovat trendy a elektronické aukce jsou současným hitem ve všech oborech. Umožní oběma stranám získat maximum výhod z provedeného obchodu a zároveň eliminují rizika. Teď navíc běží speciální soutěž iPhone, k penězům si tak třeba vysoutěžíte i příjemný bonus v podobě mobilního telefonu.


Přidáno 04.06.2012
Přečteno 1960 krát


Poznejte sílu webových aplikací

Poznejte

Jak je důležité mít své ING konto

Jak

Gepard je dokonalá hříčka přírody. Kočka se znaky psa

Gepard

RC modely. Hračky, které tátové dětem neradi půjčují

RC

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz