drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Klíčenka – ideální reklamní nosič

Klíčenka – ideální reklamní nosič

Tvůrci reklam se snaží předvádět v tom nejlepším světle, a tak produkují nové a nové reklamní spoty. Jenže tak trochu zapomněli, že ideálním reklamním nosičem je to, co má zákazník stále u sebe. A tou jsou věci osobní potřeby, tedy třeba tužka nebo klíčenka.

Už i automobiloví prodejci si zvykli na to, že ke každému novému vozu věnují zákazníkovi klíčenku s vyznačeným logem nebo aspoň názvem automobilky. Nový majitel auta totiž nosí klíčky pořád u sebe a svému okolí tak nevědomky říká, jaký vůz řídí a šíří tak dobré jméno značky.

Máte pocit, že by reklamní klíčenka mohla být dobrým nosičem pro vaše logo nebo reklamu? Potom byste se měli v sortimentu klíčenek trochu zorientovat.

Asi nejvíc žádaným zbožím jsou momentálně 3D klíčenky. Zajímavými 3D efekty na sebe upozorní, přitom tahle technologie už dávno nepatří mezi nejdražší. Vyrábí se buď z kovu nebo plastu a reklamní sdělení je na nich buď nalepené nebo vyražené.

Oproti tomu PVC klíčenky umožní dát průchod vaší fantazii. Do tvaru vašeho loga nebo produktu je vytvarována klíčenka. Na klíčích tak můžou vaši zákazníci nosit třeba celé auto nebo lahev vody.

Velmi praktické jsou svítící klíčenky. Vybavené bývají led žárovkou, která se vyznačuje velmi intenzivním světlem. Majitel klíčenky si tak může posvítit na cokoliv, aniž by musel složitě hledat vypínač a „velkým“ světlem rušit své okolí. Podobně praktické jsou i reflexní klíčenky. Sice nikomu neposvítí na cestu, ale odrážejí světlo tak intenzivně, že budete vidět z dálky, pokud ponesete klíče v ruce nebo si klíčenku přiděláte na zip u tašky.

Sortiment klíčenek je velmi široký, většina kvalitních dodavatelů vám poradí, který typ by se hodil právě pro vaši firmu a produkty, aby byla komunikace co nejefektivnější. Stačí se jen porozhlédnout, zjistit si reference a obrátit se na profíky.


Přidáno 21.06.2012
Přečteno 2214 krát


Zachyťte každý detail. S fotopastí.

Zachyťte

Ovládněte počítač pomocí nohy - bezdrátově

Ovládněte

iPad představil světu nový směr počítačů

iPad

Komunikujte se svými zákazníky za všech okolností

Komunikujte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz