drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Rodinná dovolená v Česku

Rodinná dovolená v Česku

Hledáte pro svou dovolenou místo, kde vám bude krásně, odpočinete si a navíc se dobře pobavíte? A říkají vám něco názvy Šiklův Mlýn a Dolní Rožínka? Jedná se o největší zábavní areál v Česku, kde si odpočine celá rodina, zamilovaný pár i senioři.

Dovolená v zahraničí stojí čím dál víc peněz, pro řadu lidí navíc představuje zbytečný stres – dlouhé cestování, jazyková bariéra i nemilá překvapení na místě v podobě exotické stravy spoustu cestovatelů od zahraničních cest odradí. Jenže co s 20 dny dovolené, které má každý český zaměstnanec za rok povinně vyčerpat?

Řešením může být dlouhá dovolená v ČR, konkrétně v areálu Šikland. Jedná se o největší zábavní a odpočinkový areál v České republice, který nabízí skvělé podmínky pro víkendové pobyty, dětské tábory i rodinnou dovolenou. Na každém kroku tu narazíte na zajímavost v podobě místní ZOO, kde žijí zvířata v souladu s lidmi, zlatokopecký srub nebo vyhlídkový vláček. Pro dospělé návštěvníky nabízí Šiklův Mlýn vyžití v podobě westernového městečka, military a offroad zóny nebo aquaparku. Zájemce tu naučí jezdit na koni, případně vám tu půjčí čtyřkolku nebo třeba tank. Celý areál je decentně zasazen do okolní přírody, prostor je tedy i pro dlouhé procházky, na nichž nemusíte potkat živáčka.

Návštěvníky v Šiklandu ubytují dle libosti. K dispozici je kompletně vybavený kemp přizpůsobený pro zajištění co největšího soukromí návštěvníků, přespat můžete i ve stylovém tee pee, případně v chatce nebo pohodlném hotelu. To všechno za rozumné ceny, s příjemným a vstřícným personálem a pocitem, že takovou atmosféru zažijete málokde. A pak že je dovolená v Česku přežitek.


Přidáno 28.06.2012
Přečteno 1584 krát


Perfektní postava- nedosažitelný sen?

Perfektní

Proleťte se po světě

Proleťte

Zlatá žíla fantazie
dětský dort

Zlatádětský dort>

Luxusní a ekologické byty pro každého

Luxusní

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz