drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Jak šikovně uchovávat věci

Jak šikovně uchovávat věci

Už po několika málo letech života v jedné domácnosti se věci začnou neuvěřitelně množit. Spousta rodin a párů tak má problém s místem, přesouvají oblečení i nastřádané drobnosti a vymýšlejí stále nové a nové úložné prostory. Řešení přitom může být levné a rychlé - krabice.

Zvykli jsme si je používat při stěhování, dopravě z místa na místo nebo jako úložný prostor na hračky. Možná vás to doteď nenapadlo, ale krabice jsou ideálním úložným prostorem na cokoliv, co zrovna nepotřebujete mít po ruce. Odrostly vám děti a už se v dětském pokoji nechtějí dívat na dětské knížky? Rozhodně je nevyhazujte, ale pořiďte si na ně krabice. Papírová krabice se zajímavým potiskem věci schová před zvědavýma očima a zároveň je ochrání. Díky pestrým motivům se papírové krabice hodí na uložení věcí, které chcete mít na blízku, ale ne pro každodenní použití. Nechte je odložené třeba na skříni nebo lehce vykukující zpod postele. Vesele rozzáří interiér a můžou být zajímavým doplňkem.

Pokud potřebujete schovat do sklepa staré dětské oblečení, vlastní fotografie z dětství nebo nefunkční nářadí na náhradní díly, bude se vám hodit spíš kartonová krabice. Úložný prostor vytvořený z klasické lepenky se vyznačuje extrémní pevností, na pohled sice není nijak kreativní, nicméně je ideální pro uložení čehokoliv, co by mělo ještě pár desítek let vydržet. Kartonové krabice jsou vhodné i pro stěhování nebo jako ochrana běžně používaných věcí před odřením.

Pokud patříte mezi typické sběrače věcí, je vám líto vyhodit cokoliv, co jste si v životě pořídili, a vaše okolí pro tohoto koníčka nemá pochopení, budou papírové krabice řešením rodinných sporů. Schovejte staré elektrické vláčky, plyšové medvídky ze svého dětství nebo celou sérii časopisu ABC v krabici do sklepa a uvidíte, jak rychle se doma zbavíte hádek na téma nedostatek místa.


Přidáno 09.07.2012
Přečteno 2409 krát


Ušetřete se stresu ve frontě při nákupu dámských plavek

Ušetřete

Tisíce knih
v jedné čtečce

Tisícev jedné čtečce>

Sešívačky, bloky i plastové krabice pod jednou střechou

Sešívačky,

Jak na kompostéry a kompostování

Jak

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz