drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Výměna autoskla může být jednoduchá a rychlá

Výměna autoskla může být jednoduchá a rychlá

Nehoda, vandalismus některých spoluobčanů nebo jen únava materiálu. To všechno můžou být situace, které způsobí, že se okno v autě rozbije nebo praskne. Pro každého řidiče velmi nepříjemná a často i finančně nákladná záležitost. I když… Nemusí to tak být vždy.

Pokud se vám podobná nehoda stala, zapomeňte na velké autoservisy nebo dokonce autorizované servisy. Sice vám možná nabídnou výměnu autoskla rychle, ale určitě vás to bude stát majlant. V klidu se posaďte, uvařte si kávu a sedněte si k internetu. Autosklo dokážete najít na síti sítí rychle a mnohem levněji, než ve značkových servisech. Jednoduchý vyhledavač najde podle zadání nejbližší autosklo servis, a to buď v konkrétním městě, např. autosklo Praha nebo ve vybrané lokalitě, stačí zadat například „autosklo Praha 2“ nebo „autosklo Praha 8“ a uvidíte, kolik autoservisů nabízejících výměnu autoskel je ve vašem okolí.

Dostupné autoservisy obvolejte a zjistěte podrobnější informace o tom, jaký servis poskytují a za jakou cenu. Zvlášť ve velkých městech jsou cenové rozdíly mezi jednotlivými dodavateli relativně velké a vy tak máte šanci dost peněz ušetřit.

Pokud jste byli předvídaví, pravděpodobně máte uzavřenou speciální pojistku na čelní sklo. Zjistěte si v jednotlivých autoservisech, zda je možné přes ně pojistné plnění čerpat, případně si pro pojišťovnu pečlivě uschovejte všechny doklady, na základě kterých vám škodnou událost proplatí. Stačí se jen spojit prostřednictvím její horké linky s likvidátorem, nahlásit mu nehodu, nechat ho si automobil v servisu nafotit a pak už jen doložíte fakturu od autoservisu. Je to jednoduché, jen je třeba dodržet pojišťovnou daný postup a peníze můžete mít na účtu už do 1 týdne.


Přidáno 01.08.2012
Přečteno 1123 krát


Už jste řešili, co s ním? A vyřešili?

Už

17. září nechte auto raději doma

17.

Jak je důležité mít své ING konto

Jak

Hledáte nejlepší ceny? Tady je najdete všechny pohromadě.

Hledáte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz