drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Šperky jsou ozdobou každé ženy

Šperky jsou ozdobou každé ženy

Každá žena touží být krásná a atraktivní. Swarovski šperky jsou nádhernou a přitom cenově dostupnou alternativou, jak doladit svůj vzhled a oslnit šperkem, který připoutá pozornost. Odkud vlastně tahle značka pochází a jak dlouho už jí ženy podléhají?

Luxusní bižuterie se značkou Swarovski vznikla v Čechách. V roce 1883 objevil pan Daniel Svárovský speciální stroj na broušení křišťálů z kamene. Tato technická novinka navěky změnila svět bižuterie, protože dokázala vyrobit opticky dokonalý křišťál.

Pan Svárovský (později Swarovski) odešel v roce 1911 do Rakouska, kde měl pocit, že se mu bude dařit lépe, a založil zde se svými syny rodinnou firmu, která se naplno věnovala broušení křišťálů. A měl pravdu. Firma získávala velmi rychle oblibu a její věhlas se šířil po celém světě.

Že se jedná o kameny mimořádné kvality, dokládá i spolupráce s nejznámějšími módními domy. Díky spolupráci se značkou Christian Dior si Swarovski vydobil své pevné místo na výsluní.

Dosáhnout lesku celebrit se tak díky Swarovski kamenům stalo dostupné i běžným ženám. Různé šperky s logem křišťálové labutě si můžete pořídit už za několik stokorun. Náročnější zákaznice ale v různých výrobkových řadách najdou i luxusní prsteny nebo šperky, které se stanou ozdobou každé domácí šperkovnice.


Přidáno 09.08.2013
Přečteno 2049 krát


Termoprádlo pro
každého

Termoprádlokaždého>

Podporujme dětské
hraní si

Podporujmehraní si>

Pojeďte si odpočinout do Mariánských Lázní

Pojeďte

I oči mohou relaxovat

I

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz