drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Šperky jsou ozdobou každé ženy

Šperky jsou ozdobou každé ženy

Každá žena touží být krásná a atraktivní. Swarovski šperky jsou nádhernou a přitom cenově dostupnou alternativou, jak doladit svůj vzhled a oslnit šperkem, který připoutá pozornost. Odkud vlastně tahle značka pochází a jak dlouho už jí ženy podléhají?

Luxusní bižuterie se značkou Swarovski vznikla v Čechách. V roce 1883 objevil pan Daniel Svárovský speciální stroj na broušení křišťálů z kamene. Tato technická novinka navěky změnila svět bižuterie, protože dokázala vyrobit opticky dokonalý křišťál.

Pan Svárovský (později Swarovski) odešel v roce 1911 do Rakouska, kde měl pocit, že se mu bude dařit lépe, a založil zde se svými syny rodinnou firmu, která se naplno věnovala broušení křišťálů. A měl pravdu. Firma získávala velmi rychle oblibu a její věhlas se šířil po celém světě.

Že se jedná o kameny mimořádné kvality, dokládá i spolupráce s nejznámějšími módními domy. Díky spolupráci se značkou Christian Dior si Swarovski vydobil své pevné místo na výsluní.

Dosáhnout lesku celebrit se tak díky Swarovski kamenům stalo dostupné i běžným ženám. Různé šperky s logem křišťálové labutě si můžete pořídit už za několik stokorun. Náročnější zákaznice ale v různých výrobkových řadách najdou i luxusní prsteny nebo šperky, které se stanou ozdobou každé domácí šperkovnice.


Přidáno 09.08.2013
Přečteno 1912 krát


Nezbytná výbava každého cestovatele

Nezbytná

Chcete se pořádně vyspat? Pořiďte si pořádnou matraci

Chcete

Pojeďte si odpočinout do Mariánských Lázní

Pojeďte

Už jste byli se svým miminkem plavat?

Už

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz