drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


RC modely. Hračky, které tátové dětem neradi půjčují

RC modely. Hračky, které tátové dětem neradi půjčují

Obliba RC modelů, tedy modelů na dálkové ovládání v poslední době velmi roste. Kupují je hlavně tatínkové svým ratolestem a to z jediného důvodu. Aby si s nimi pak mohli hrát samy.

RC modely je možné koupit v mnoha kamenných obchodech ovšem mnohem větší výběr je v obchodech internetových. Například e-shop RC GURU je takových modelů doslova plný k prasknutí a výběr je opravdu veliký.

Nejoblíbenější jsou hlavně RC auta a to ve všech možných měřítkách a typech. Od silničních speciálů přes bugyny až po velmi oblíbené monster trucky v malém měřítku, o kterých skutečně není pochyb, pro koho je tatínkové kupují, tedy pro sebe.

Takový běžný RC monster truck měří až půl metru a s pohonem všech kol se dokáže řítit rychlostí až padesát kilometrů v hodině. Stejně tak zmenšeniny silničních speciálů. Ty dokážou vyvinout rychlost ještě větší.

Když pak tatínky omrzí autíčka a rozhodnou se, že je dětem přece jen půjčí, poohlídnou se po něčem jiném. Třeba po RC vrtulníku.

Fajnšmekři pak sáhnou raději po letadlech, lodích nebo dokonce RC tancích s nimiž se dá vést i opravdová tanková bitva. RC tanky bojují buď jen jako pomocí infračervených střel nebo doopravdy, přičemž z kanónu létají na protivníky airsoftové kuličky. Realistickou kulisu bojů pak dokreslují zvukové efekty a kouř z výfuků tanků.

Lahůdkou mezi RC modely pak jsou speciály z edice HPI Racing.


Přidáno 12.04.2010
Přečteno 56 krát


Nezanedbejte včasnou výměnu pneumatik

Nezanedbejte

Koncepty aut. To NEJ, co automobilky nabízejí

Koncepty

Jak na pohodové účetnictví a správu ekonomiky ve firmě?

Jak

Teak. Strom, z nějž se vyrábí paluby lodí a zahradní nábytek

Teak.

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz