drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


RC modely. Hračky, které tátové dětem neradi půjčují

RC modely. Hračky, které tátové dětem neradi půjčují

Obliba RC modelů, tedy modelů na dálkové ovládání v poslední době velmi roste. Kupují je hlavně tatínkové svým ratolestem a to z jediného důvodu. Aby si s nimi pak mohli hrát samy.

RC modely je možné koupit v mnoha kamenných obchodech ovšem mnohem větší výběr je v obchodech internetových. Například e-shop RC GURU je takových modelů doslova plný k prasknutí a výběr je opravdu veliký.

Nejoblíbenější jsou hlavně RC auta a to ve všech možných měřítkách a typech. Od silničních speciálů přes bugyny až po velmi oblíbené monster trucky v malém měřítku, o kterých skutečně není pochyb, pro koho je tatínkové kupují, tedy pro sebe.

Takový běžný RC monster truck měří až půl metru a s pohonem všech kol se dokáže řítit rychlostí až padesát kilometrů v hodině. Stejně tak zmenšeniny silničních speciálů. Ty dokážou vyvinout rychlost ještě větší.

Když pak tatínky omrzí autíčka a rozhodnou se, že je dětem přece jen půjčí, poohlídnou se po něčem jiném. Třeba po RC vrtulníku.

Fajnšmekři pak sáhnou raději po letadlech, lodích nebo dokonce RC tancích s nimiž se dá vést i opravdová tanková bitva. RC tanky bojují buď jen jako pomocí infračervených střel nebo doopravdy, přičemž z kanónu létají na protivníky airsoftové kuličky. Realistickou kulisu bojů pak dokreslují zvukové efekty a kouř z výfuků tanků.

Lahůdkou mezi RC modely pak jsou speciály z edice HPI Racing.


Přidáno 12.04.2010
Přečteno 215 krát


Ušetřete se stresu ve frontě při nákupu dámských plavek

Ušetřete

Wichterleho český zázrak jménem kontaktní čočky

Wichterleho

Investice do krbových kamen se vrátí už za rok

Investice

Digitální podpis může ušetřit spoustu času

Digitální

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz