drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Ženy a internet. Navzájem si radí, čtou a diskutují

Ženy a internet. Navzájem si radí, čtou a diskutují

Ta tam jsou časy, kdy ženy trávily hodiny povídáním v parku či v kavárnách. Ženy stále častěji přicházejí na mnohem pohodlnější a zajímavější způsob komunikace. Svědčí o tom i fakta o obrovském nárůstu návštěvnosti oblíbených portálů pro ženy.

Například internetový portál pro ženy Omlazení.cz navštíví měsíčně více než čtvrt milionu unikátních čtenářek. Slovo čtenářky ale v tomto případě není ten úplně správný výraz. Ženy si na tomto portálu nejen čtou články pro ně určené, ale především diskutují a navzájem si radí. Oněch zmiňovaných čtvrt milionu žen měsíčně však není nic dlouhodobého. Ještě před rokem to nebyla ani desetina z tohoto počtu. Portály pro ženy jsou prostě IN a jejich tvůrci proto přidávají stále něco nového a zajímavého.

Příkladem toho může být právě portál omlazeni.cz. Dříve zde ženy pouze diskutovaly. Nyní mají možnost přečíst si zajímavé články na žhavá témata či využít bazar pro ně určený. Mohou prodávat oblečky pro děti a mnoho dalších věcí, které už nepotřebují, a které by naopak jiné ženy velmi rády využily.

Diskuse a rozdávání rad však i zde zůstává tím nejdůležitějším. Ženy si prostě rády popovídají a podělí se o své zkušenosti. Třeba rubrika plastická chirurgie je plná takových rad. Stejně tak debata na téma svatební oznámení. Jsou tu i témata, která jsou mužům úplně zapovězená. Jedním takovým je například antikoncepce yasminelle. Muži ani netuší o čem je řeč a ženy si o tomto tématu dokážou popovídat v desítkách diskusních příspěvků.

A o tom to je. Ženy chtějí prostě něco jiného než pouhé strohé zpravodajství. Chtějí něco víc. Chtějí si popovídat, svěřit se navzájem a hlavně si poradit. A právě kvůli tomu všemu jsou internetové portály pro ženy čím dál tím oblíbenější.


Přidáno 15.04.2010
Přečteno 967 krát


Apríl – jak se žertovalo v minulosti

Apríl

Guinessova kniha rekordů vznikla díky hádce v hospodě

Guinessova

Kurzy pro
zlepšení zraku

Kurzyzlepšení zraku>

Se solárními systémy šetříte peníze i přírodu

Se

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz