drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Léčení po festivalu vyjde dráž, než pořádný spacák

Léčení po festivalu vyjde dráž, než pořádný spacák

Muzika hraje dlouho do noci, alkohol teče proudem a lidé se několik dní a nocí baví. Spí se po širákem jen tak ve spacáku a kdo pořádný spacák nemá, tráví následující týden s rýmou a chrapotem.

Letní outdoorové festivaly jsou čím dál tím oblíbenější. Navštěvují je desítky tisíc lidí bez rozdílu věku. Patří k nim rocková, folková či country hudba, alkohol, zábava a noci strávené ve stanech či jen tak pod širým nebem ve spacáku.

Letní noci jsou sice teplé ale ne až tolik, že by je mohl člověk přestát bez újmy na zdraví jen tak položený do půl těla obnažený v trávě, jak to tak na rockových outdoorových festivalech bývá. Takový obrázek se naskytne na každém takovém festivalu.

Náš tip: Outdoor shop Hanibal.cz

Ti rozumnější si s sebou vezmou kromě plechovkového piva a peněz na pivo točené i pořádné spacáky, které je před chladnými rány a padající rosou ochrání.

Bez spacího pytle to prostě na pořádném festivalu nejde. Pořídit si takový spacák není nakonec ani tak drahé a jeho koupě ačkoli se může zdát jako zbytečná, vyjde levněji, než následné léčení rýmy a nachlazení.

Poplatek u lékaře, poplatek za recept, čajíčky, med, doplatky léků, vitamíny, první tři dny neplacené nemocenské a mnoho dalšího. Člověk se dostane na částku, která hodně převýší cenu spacáku, díky němuž člověk na festivalu nenastydne.

Navíc kvalitní spacáky nejsou záležitostí na jeden festival. Vydrží dlouhá léta a jeho cena se za tu dobu vrátí několikanásobně.


Přidáno 16.04.2010
Přečteno 2915 krát


Klišé o chladném kovu už dávno neplatí

Klišé

Nabídky všech Úřadů práce pěkně pohromadě

Nabídky

Když na pivo, tak do správné Plzeňské hospůdky

Když

Ušetřete se stresu ve frontě při nákupu dámských plavek

Ušetřete

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz