drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Kam na dovolenou? Vyjeďte si do Chorvatska

Kam na dovolenou? Vyjeďte si do Chorvatska

Ještě nemáte žádné plány na letní dovolenou? Je nejvyšší čas konečně vybrat místo, kde si odpočinete od všech starostí a užijete si několik hezkých dní. Chorvatsko vám takovou možnost nabízí.

Dovolená v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku je mezi českými turisty velmi oblíbená. Směřuje sem mnoho Čechu. Chorvatsko má svým turistům rozhodně co nabídnout. Najdete tu mnoho příjemných destinací a veškerý komfort turistického státu. Pro Čechy je Chorvatsko také ideální v tom, že není příliš daleko, a tak ani není problém se sem dopravit autem. Oceníte také fakt, že chorvatština je podobná češtině a mnohému porozumíte i bez znalosti tohoto jazyka. Na některých místech se tu dokonce dorozumíte česky.

Náš tip: Ubytování v Chorvatsku

V Chorvatsku si můžete užít příjemnou dovolenou na četných plážích, které vám nabízejí maximální relaxaci a pohodu. Budete se tu slunit, koupat, užívat si vodních radovánek atd. Máte raději aktivnější dovolenou? I takovou lze v Chorvatsku prožít. Jsou tu četné možnosti pro turistiku a cykloturistiku. Příroda je tu nádherná a stojí za to ji objevovat. Z dalších sportů je tu velmi oblíbený jachting, džípy, rafting, potápění atd.

Ubytování v Chorvatsku

A kde se v Chorvatsku ubytovat? Možností máte celou řadu. Ubytovací kapacity se neustále rozrůstají. Přibývá také služby, které se zlepšují. Můžete tu najít velmi luxusní ubytování, ale k dispozici jsou i skromnější řešení. Záleží jen na vás, kolik chcete do ubytování investovat. Velmi oblíbené jsou apartmány Chorvatsko. Projděte si jejich aktuální nabídku a určitě si i vy vyberete takový, ve kterém budete chtít strávit svou letní dovolenou.

Chcete tip na dovolenou 2010? Chorvatsko je tu pro vás.


Přidáno 26.04.2010
Přečteno 4198 krát


S pokutou za rychlou jízdu se může dovolená prodražit

S

Politici bojují o přízeň lidí na facebooku

Politici

Jak vyčistit zahradní jezírko? Prostě vysavačem

Jak

Nápis v Hollywoodu zachránil Playboy

Nápis

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz