drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Najít originální dárek k narozeninám není snadné

Najít originální dárek k narozeninám není snadné

Bačkory, flaška, bonboniéra, hrníček nebo jiný keramický lapač prachu, který obdarovaný odloží. To jsou tradiční narozeninové dárky. Což takhle zkusit být někdy trochu světovější a svůj hledáček zamířit na originální dárky.

Nestojí to moc a navíc máte jistotu, že takové originální dárky určitě v zapomění neupadnou.

Navíc je jich velká spousta.

Někdy se jim také říká gadgety, což ve volném překladu do češtiny znamená „blbůstky“. Někdy se o blbůstky opravdu jedná, někdy však jsou i gadgety docela užitečné. Posoudit to může každý přímo v této nabídce, kde najdete dárky k narozeninám.

Například forma na led pro opilce je opravdovým originálním dárkem. Je to blbůstka, ale užitečná. Narozeninová párty s takovýmto dárkem se úplně změní a nejen tato jedna párty, ale i mnoho dalších. Písmena RUM vyrobená z ledu stejně jako třeba ledová písmena VODKA jsou nadčasová a je jasné, k čemu slouží.

Náš tip: HustýDárky.cz

Originálním narozeninovým dárkem pak může být například instantní chladící sáček. Pod zvláštním názvem se skrývá praktická pomůcka pro sportovce či cestovatele. Jedná se o malý sáček, který se jedním stisknutí okamžitě změní v led a je připravený ochladit bolestivé rány či puchýře na nohou.

Podobně originálních a přitom užitečných dárků je prostě k mání celá řada. Zapomeňte na nudné dárky a buďte konečně originální.


Přidáno 26.04.2010
Přečteno 421 krát


Katyňský masakr. Rusko-polský otazník

Katyňský

Nápis v Hollywoodu zachránil Playboy

Nápis

Když na pivo, tak do správné Plzeňské hospůdky

Když

Jaká je nejlepší zábava pro vaše děti? No přece pohádky!

Jaká

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz