drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Svatební dekorace, aneb svatba není žádná sranda

Svatební dekorace, aneb svatba není žádná sranda

Připravit svatbu není žádná legrace. Ikdyž mnoho párů v poslední době volí raději malou svatbu o šesti lidech, jsou i tací, kteří naplno podlehli svatebnímu šílenství, které znají z amerických filmů. Svatební šaty, družičky a především dokonalá svatební dekorace je pak pro ně základem krásné svatby.

Co se ale pod pojmem svatební dekorace všechno skrývá? Kdo vidině dokonalé svatby podlehne úplně zjistí, že svatební dekorace opravdu nejsou jen stuhy na autech a pěkná svatební kytice. Svatební dekorace toho obnáší mnohem více.

Svatební sál

Dekorace svatebního sálu je základem. Svatební studia nabízejí koberce, běhouny, balónky, nejrůznější stuhy velké umělé květiny a mnoho dalšího, co svatební sál řádně vyzdobí.

Svatební tabule

Připravit správnou svatební dekoraci pro tabuli, chcete-li stůl, také není žádná legrace. V první řadě jsou to ubrusy se svatebními motivy. Tím to ale ani zdaleka nekončí. Svatební dekorace v americkém stylu skýtá třeba i potahy na židle. Chybět nesmějí svatební ubrousky, svícny, květiny, dokonce i svatební příbory a speciální talíře. Správnou kýčovitou svatební dekoraci pak doplňuje samozřejmě nespočet stuh a fáborů. Uprostřed svatební tabule pak nesmí chybět svatební dort s panáčkem a panenkou.

Svatební oblečení

Nejen ženich a nevěsta musejí být správně svatebně oblečení. Ke svatební dekoraci ve stylu „Jůesej“ patří zcela určitě správné oblečení pro družičky a mládence. Mládenci to mají jednodušší. Musejí být oblečení stejně a jejich oblek musí být podobný tomu ženichovu. Družičky se naopak od nevěsty musejí lišit a to tak, že jejich šaty musejí být dostatečně hezké, ale ne tolik, aby zastínily krásu samotné nevěsty. Správná družička má také svou svatební dekoraci. Na jejích šatech nesmí chybět květiny ale hlavně musí v ruce držet správnou pompadůrku, což je malinkatý sáček ušitý z lesklého materiálu. Ozdoby do vlasů jako správná svatební dekorace jsou pak samozřejmostí. U družiček opět platí: čím šílenější, tím lepší. Hlavně nebýt hezčí než nevěsta.

Další svatební dekorace

Aby toho nebylo málo, svatební dekorace v podstatě nebere konce. Vypůjčit se dají třeba i speciální polštářky pod svatební prstýnky.

Také ozdobení auta nekončí stuhami. Nevěstinou auto musí mít pochopitelně na přední kapotě panenku a v lepším případě i panáčka ženicha. A proč zůstat u tradičních panenek, když je možné půjčit si i nevěstu a ženicha plyšového či slaměného.

Správnou svatební dekorací, kterou má rád každý majitel restaurace v níž se svatby pořádají jsou okvětní lístky růží. Aby každý věděl, že se dívka vdává, musí si ozdobit také vlastní dům. Svatební dekorace v podobě stuh na celém domě a v oknech pak dokreslují kýčovité květiny na dveřích. To vše se dá pochopitelně vypůjčit a ze svatby a svatební dekorace se tak stává úžasný byznys.

Svatební studia jdou ale ještě dál. K vypůjčení nabízí například i ozdobený koňský chomout či kouli na ženichovo nohu či svatebně ozdobená pouta a dokonce i plechovky na provázku, které se přidělají za auto odvážející od oltáře ženich a nevěstu.

Nejen samotný svatební den musí být co do dekorace dokonalý. Také svatební oznámení či pozvánky na svatební hostinu musí být bez chyby. Po svatbě pak nesmí nikdo zapomenou na perfektní svatební album.

Sečteno a podrženo, svatební dekorace není žádná legrace a to hlavně tehdy pokud jsou lidé romantické duše ovlivněné americkým stylem života tak často vídaným ve špatných filmech a seriálech.


Přidáno 28.04.2010
Přečteno 471 krát


Botox, aneb za krásu, která může zabíjet, se platí

Botox,

Tři piva, celý den studená. To je termo soudek

Tři

Eurodisneyland, pohádkový svět v srdci Evropy

Eurodisneyland,

Teak. Strom, z nějž se vyrábí paluby lodí a zahradní nábytek

Teak.

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz