drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Spodní prádlo. Pohodlné, sexy, sportovní. Stačí si vybrat

Spodní prádlo. Pohodlné, sexy, sportovní. Stačí si vybrat

Jaké je vaše oblíbené spodní prádlo? Někdo upřednostňuje jednoduché, spíše sportovní prádlo, jiní dávají přednost sexy prádýlku. Samozřejmě také záleží na tom, zda vyrážíte ven, nebo zda se jím chcete „pochlubit“ v ložnici.

Výběr spodního prádla

Na trhu je široký výběr spodního prádla, a to jak pro běžné nošení, tak pro zvláštní příležitosti. Na co se soustředit při jeho výběru? Především byste se v něm měli cítit dobře. Zaměřte se při výběru na materiál, ze kterého je spodní prádlo vyrobené. Naše pokožka je jemná a mnohdy citlivá, a proto je lepší volit přírodní materiály.

Pozornost věnujte také střihu. Každému sedí něco jiného. I vaše oblíbená barva může navodit příjemný pocit ze spodního prádla, které máte na sobě. Chcete být raději nevinná v bílé či dračice v červené?

Náš tip: Sexy-prádýlko.cz

Ženy by také měly věnovat zvýšenou pozornost volbě podprsenky. Nevhodná podprsenka může totiž poškodit vaše prsa. Sportujete-li, používejte speciální podprsenku určenou na sport. Nekupujte si ani větší, ani menší podprsenku. I to je pro vaše prsa nevhodné.

Na pečlivý výběr spodního prádla by se neměly soustředit jen ženy. Ano, u mužů je volba jednodušší, přeci jen si nemusí lámat hlavu s kvalitní podprsenkou apod., ale i tak by výběr podceňovat neměli. Pro ně je totiž na trhu široká nabídka slipů a boxerek. Co je lepší? Záleží jen na pánech a na tom, v čem se budou cítit lépe.

A muži: Nezapomínejte, že i ženám se na mužích líbí sexy prádlo.

Když chcete být sexy…

Chcete si koupit takové prádýlko, které oživí váš život v ložnici a zaujme partnera? Máte široké možnosti. Sexy prádla je na trhu velké množství a i vy najdete takové prádýlko, které bude sexy a vy se v něm budete cítit sebevědomě. Vyberte si v nepřeberném množství tang, podprsenek, sexy setů, bodíček, košilek, korzetů atd.

Jaké je nejlepší spodní prádlo? Takové, ve které se budete cítit dobře.


Přidáno 06.05.2010
Přečteno 159 krát


Nadváha už vás nemusí trápit, je tu bezbolestná liposukce

Nadváha

Tři piva, celý den studená. To je termo soudek

Tři

Teak. Strom, z nějž se vyrábí paluby lodí a zahradní nábytek

Teak.

Wichterleho český zázrak jménem kontaktní čočky

Wichterleho

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz