drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Krásná auta a krásné dívky odjakživa patří k sobě

Krásná auta a krásné dívky odjakživa patří k sobě

Když to někdo umí, tak je to nádhera. Řeč je o skloubení ženské krásy a krásy nadupaných automobilů dohromady. Patří to prostě k sobě a to navzdory názorům některých lidí, kteří focení nádherných dívek u aut považují za jejich ponížení.

Ono se řekne fotka. Kdo to ale někdy zkusil, zjistil, že i při sebevětší snaze vyleze z jeho fotoaparátu jen obyčejný obrázek. Vyfotit auto není jen tak. Fotografie auta musí mít příběh, musí mít správné světlo. Fotka musí být akční, netradiční, focená ze správného úhlu. No je toho prostě hodně, co správná fotka musí mít, aby to nebyl jen obyčejný obrázek do domácího alba.

Ke krásným autům ale patří pochopitelně i krásné dívky. Když pak fotograf s citem pro tuto krásu začne pracovat, vznikne něco opravdu nádherného. Fotografie, které jsou chloubou každého správného automobilového magazínu a to jak tištěného, tak internetového.

Náš tip: Driversweb.cz

Ve správném motoristickém magazínu ale nemohou být jen fotky. Muži, kteří jsou z velké většiny čtenáři těchto magazínů, se chtějí i něco užitečného a zajímavého dočíst. Oblíbené jsou i testy automobilů. To vše musí správný motoristický magazín mít.

A co by byl internetový magazín o autech bez motoristických videí, která lahodí mužskému oku stejně jako pohled na nádherné fotky. Ani bez videí se dobré stránky neobejdou.

Když se pak toto všechno zabalí do správného kabátu, musí pochopitelně vzniknout opravdu něco parádního, co si nemůže nechat ujít žádný muž. Že jste ještě nikdy na žádný takový motoristický magazín nenarazili? Poradíme vám: Driversweb.cz


Přidáno 06.05.2010
Přečteno 2796 krát


Vyrazte s prvními paprsky na výlet

Vyrazte

Gel, porcelán nebo pryskyřice. Tím vším se dají zkrášlit nehty

Gel,

Zdokumentujte krásné okamžiky svého života

Zdokumentujte

Ty nejkrásnější fotky nedělá fotograf

Ty

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz