drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Chorvatsko: Stále dobrá volba pro dovolenou

Chorvatsko: Stále dobrá volba pro dovolenou

Stále ještě přemýšlíte kam se letos vydat na dovolenou? Chcete své volno strávit u moře? Nemusíte přeci na druhý konec světa. Co takhle se vydat do Chorvatska?

Proč si vybrat pro dovolenou Chorvatsko?

Proč strávit dovolenou v Chorvatsku?

Pojďme si říct alespoň několik důvodů, které by vás měly přesvědčit:

• blízkost Chorvatska: Chorvatsko se nachází poměrně blízko České republiky, a tak není problémem dojet sem autem. Ušetříte tak za náklady na cestu a auto jistě oceníte i při poznávání této rozmanité země.
• turistický komfort: Chorvatsko nabízí svým turistům veškerý standard, který od své dovolené u moře očekáváte. Je tu mnoho ubytovacích kapacit, restaurací, barů, taveren, možností výletů, příjemných pláží…Zkrátka každý turista tu může strávit dovolenou podle svých představ.
• velký výběr destinací: V Chorvatsku je mnoho destinací. Každá je trochu jiná. Projděte si širokou nabídku a určitě si vyberete takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat, ať už toužíte po místě, kde je minimum lidí, či raději vyhledáváte místa pulzující životem.
• možnost aktivní dovolené: V Chorvatsku se vám bude líbit především v případě, že máte rádi turistiku a cykloturistiku. Pro tyto aktivity je tu bezpočet možností. Také si tu můžete užívat vodních sportů, např. raftingu, potápění, jachtingu atd.

Náš tip: Dovolená v Chorvatsku

Po strávení své dovolené v Chorvatku jistě ještě přidáte další klady, které tato lokalita má.

Apartmány a další typy ubytování

Ubytovacích kapacit je v Chorvatsku celá řada. Stále oblíbenější formou ubytování se stávají v Chorvatsku apartmány. Jsou vcelku levné a budete mít velké možnosti výběru. Jistě si vyberete takový, který vám bude vyhovovat.

Pokud apartmány neupřednostňujete, nevadí. Najdete tu i mnohé luxusní hotely, ale i bungalovy a kempy, které oceníte v případě, že chcete za ubytování ušetřit.

Chcete dovolenou u moře se vším komfortem, který taková dovolená nabízí? Pak vyjeďte na dovolenou v roce 2010 do Chorvatska.


Přidáno 10.05.2010
Přečteno 2354 krát


Parádní blog o šití a šicích strojích

Parádní

Malováno světlem

Malováno

Katyňský masakr. Rusko-polský otazník

Katyňský

Vyberte si to pravé povolání ještě dnes

Vyberte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz