drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Chorvatsko: Stále dobrá volba pro dovolenou

Chorvatsko: Stále dobrá volba pro dovolenou

Stále ještě přemýšlíte kam se letos vydat na dovolenou? Chcete své volno strávit u moře? Nemusíte přeci na druhý konec světa. Co takhle se vydat do Chorvatska?

Proč si vybrat pro dovolenou Chorvatsko?

Proč strávit dovolenou v Chorvatsku?

Pojďme si říct alespoň několik důvodů, které by vás měly přesvědčit:

• blízkost Chorvatska: Chorvatsko se nachází poměrně blízko České republiky, a tak není problémem dojet sem autem. Ušetříte tak za náklady na cestu a auto jistě oceníte i při poznávání této rozmanité země.
• turistický komfort: Chorvatsko nabízí svým turistům veškerý standard, který od své dovolené u moře očekáváte. Je tu mnoho ubytovacích kapacit, restaurací, barů, taveren, možností výletů, příjemných pláží…Zkrátka každý turista tu může strávit dovolenou podle svých představ.
• velký výběr destinací: V Chorvatsku je mnoho destinací. Každá je trochu jiná. Projděte si širokou nabídku a určitě si vyberete takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat, ať už toužíte po místě, kde je minimum lidí, či raději vyhledáváte místa pulzující životem.
• možnost aktivní dovolené: V Chorvatsku se vám bude líbit především v případě, že máte rádi turistiku a cykloturistiku. Pro tyto aktivity je tu bezpočet možností. Také si tu můžete užívat vodních sportů, např. raftingu, potápění, jachtingu atd.

Náš tip: Dovolená v Chorvatsku

Po strávení své dovolené v Chorvatku jistě ještě přidáte další klady, které tato lokalita má.

Apartmány a další typy ubytování

Ubytovacích kapacit je v Chorvatsku celá řada. Stále oblíbenější formou ubytování se stávají v Chorvatsku apartmány. Jsou vcelku levné a budete mít velké možnosti výběru. Jistě si vyberete takový, který vám bude vyhovovat.

Pokud apartmány neupřednostňujete, nevadí. Najdete tu i mnohé luxusní hotely, ale i bungalovy a kempy, které oceníte v případě, že chcete za ubytování ušetřit.

Chcete dovolenou u moře se vším komfortem, který taková dovolená nabízí? Pak vyjeďte na dovolenou v roce 2010 do Chorvatska.


Přidáno 10.05.2010
Přečteno 2468 krát


Nadváha už vás nemusí trápit, je tu bezbolestná liposukce

Nadváha

Maledivy. Splníte si tu sen, ale hodně za něj zaplatíte

Maledivy.

Nepodceňujte důležitost kancelářského nábytku

Nepodceňujte

Jak na povinné ručení? Hlavně chytře!

Jak

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz