drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Internet je všemocný: Kolektivní sleva pro jednoho

Internet je všemocný: Kolektivní sleva pro jednoho

Je až k údivu, na co všechno jsou tvůrci internetových projektů schopni přijít. Některé služby jsou zbytečné a některé jsou naprosto dokonalé. Třeba taková kolektivní sleva určená pro jednotlivce. Když je někdo šikovný, tak i taková věc jde.

Každý už určitě slyšel o velkých slevách pro kolektivy. Nabízejí je prodejci všeho možného. Vezměme v potaz například welness víkend. Pro jednotlivce je cena jasná. Pro kolektivy nabízejí welness střediska slevy v řádu desítek procent. Na tom není nic neobvyklého. Kde ale sehnat více lidí a získat tak slevu?

To byl jeden z celkem běžných příkladů. Když se sejde více lidí, kteří chtějí totéž, dostanou slevu. Dostat ale kolektivní slevu je možné i na mnohem méně takto tradiční služby či zboží. Co takhle získat kolektivní slevu na romantickou večeři pro dva? Zní to divně že? Že bychom vzali na romantickou večeři s přítelkyní celou svou rodinu kvůli slevě? To by z romantické večeře asi moc nezbylo. Získat kolektivní slevou však lez i na večeři pro dva. Nikoli však proto, že by některá restaurace byla tak štědrá a za kolektiv považovala dva lidi. Za kolektiv považují více párů a to i v případě, že tyto páry nepřijdou naráz. Kde ale více párů lidí, kteří o romantickou večeři stojí sehnat? Co třeba na stránkách vykupto.cz?

Konečně jsme se dostali k jádru věci. Stránky Vykupto.cz jsou zaměřené přesně na to, o čem je celou dobu řeč. Tvůrci tohoto projektu oslovují prodejce všeho možného a nabízejí jim možnost prodat své zboží a služby více lidem najednou. Když se pak pro jejich služby či zboží najde dostatek zájemců, dostanou všichni výraznou slevu. Spokojení jsou pak všichni. Zákazníci ušetří desítky procent a prodejci mají vyprodáno.

Náš tip: Odebírejte newsletter, ve kterém se dozvíte o každé slevě

A co že se to tady vlastně prodává a na co mohou lidé získat kolektivní slevu? Jsou to například ony zmiňované romantické večeře, welness pobyty, gelové nehty, služby v kadeřnictví či poukazy na cvičení Zumba.


Přidáno 11.05.2010
Přečteno 1343 krát


Jaká půjčka je ideální? Přece Ideální-půjčka.cz

Jaká

Kavitace, aneb liposukce, při níž není nutné operovat

Kavitace,

Defenestrace 2010, aneb kroužkujte při volbách ty dole

Defenestrace

Originální vánoční
dárky

Originálnídárky>

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz