drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Internet je všemocný: Kolektivní sleva pro jednoho

Internet je všemocný: Kolektivní sleva pro jednoho

Je až k údivu, na co všechno jsou tvůrci internetových projektů schopni přijít. Některé služby jsou zbytečné a některé jsou naprosto dokonalé. Třeba taková kolektivní sleva určená pro jednotlivce. Když je někdo šikovný, tak i taková věc jde.

Každý už určitě slyšel o velkých slevách pro kolektivy. Nabízejí je prodejci všeho možného. Vezměme v potaz například welness víkend. Pro jednotlivce je cena jasná. Pro kolektivy nabízejí welness střediska slevy v řádu desítek procent. Na tom není nic neobvyklého. Kde ale sehnat více lidí a získat tak slevu?

To byl jeden z celkem běžných příkladů. Když se sejde více lidí, kteří chtějí totéž, dostanou slevu. Dostat ale kolektivní slevu je možné i na mnohem méně takto tradiční služby či zboží. Co takhle získat kolektivní slevu na romantickou večeři pro dva? Zní to divně že? Že bychom vzali na romantickou večeři s přítelkyní celou svou rodinu kvůli slevě? To by z romantické večeře asi moc nezbylo. Získat kolektivní slevou však lez i na večeři pro dva. Nikoli však proto, že by některá restaurace byla tak štědrá a za kolektiv považovala dva lidi. Za kolektiv považují více párů a to i v případě, že tyto páry nepřijdou naráz. Kde ale více párů lidí, kteří o romantickou večeři stojí sehnat? Co třeba na stránkách vykupto.cz?

Konečně jsme se dostali k jádru věci. Stránky Vykupto.cz jsou zaměřené přesně na to, o čem je celou dobu řeč. Tvůrci tohoto projektu oslovují prodejce všeho možného a nabízejí jim možnost prodat své zboží a služby více lidem najednou. Když se pak pro jejich služby či zboží najde dostatek zájemců, dostanou všichni výraznou slevu. Spokojení jsou pak všichni. Zákazníci ušetří desítky procent a prodejci mají vyprodáno.

Náš tip: Odebírejte newsletter, ve kterém se dozvíte o každé slevě

A co že se to tady vlastně prodává a na co mohou lidé získat kolektivní slevu? Jsou to například ony zmiňované romantické večeře, welness pobyty, gelové nehty, služby v kadeřnictví či poukazy na cvičení Zumba.


Přidáno 11.05.2010
Přečteno 1091 krát


Konečně je tu neotřelá módní značka

Konečně

Nepůjčujte si od banky, věřitele si sami vyberte

Nepůjčujte

Koncepty aut. To NEJ, co automobilky nabízejí

Koncepty

Objevte ráj dobytý Kryštofem Kolumbem

Objevte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz