drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Půjčovat si před výplatou už nemusíte od souseda

Půjčovat si před výplatou už nemusíte od souseda

Hodně lidí to zná. Dítě potřebuje nové boty nebo peníze do třídního fondu. Kočka nebo pes potřebuje k veterináři. To vše stojí peníze a jako naschvál, to vše přichází vždy pár dní před výplatou, kdy je do kapsy nejhlouběji.

U nás jsme stále zvyklí chodit si v podobných situacích půjčovat za rodinou, kamarády či sousedy. Ve světě je to ale jinak. Ve světě jsou na takové situace připravení a tento trend se dostává i k nám. Půjčovat si pár stovek či tisíců před výplatou už nemusíme ani mi chodit k přátelům. Od toho je tu produkt, který se nazývá finská, nebo také SMS půjčka.

Finská půjčka je přesně to, o čem byla řeč. Nejde o žádné horentní sumy. Finská půjčka je právě o těch pár stovkách či tisících, které potřebujeme teď hned a které vrátíme stejně jako svým přátelům či kamarádům hned, jak nám na účet dorazí výplata.

Náš tip: SMS Finská půjčka

S tím se u finské půjčky také počítá. Její splatnost je patnáct dní a proč? To je jednoduché. Patnáct dní po výplatě ještě většina z lidí peníze má. Pak přichází ale těch dalších patnáct dní, kdy je do kapsy s každým dnem hlouběji a hlouběji a když se kapsa vyprázdní úplně, je zle.

Přesně v těchto dnech si ale může každý zažádat o finskou půjčku, jejíž vyřízení je oproti normálním půjčkám mnohem jednodušší a hlavně rychlejší. Při první žádosti o půjčku trvá získání peněz několik málo dní. Při opakované žádosti o finskou půjčku už je to pouhý jeden den, či dokonce jen několik hodin a to hlavně díky tomu, že u opakovaných žádostí o finskou půjčku není nutné vůbec nic dokládat a zažádat o půjčku lze i pouhým odesláním SMS zprávy.


Přidáno 13.05.2010
Přečteno 742 krát


Pravá
sportovní obuv

Pravásportovní obuv>

Najít originální dárek k narozeninám není snadné

Najít

Jak zahnat nudu? Zahrajte si online hru

Jak

Ceny realit jsou na minimu. Je čas si projít inzerci

Ceny

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz