drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Chcete se pořádně vyspat? Pořiďte si pořádnou matraci

Chcete se pořádně vyspat? Pořiďte si pořádnou matraci

Ušetřit při nákupu postele nějakou tu korunu se líbí každému. Postele se dají pořídit třeba už od tisíce korun. Dá se ale těm nepohodlným válendám vůbec říkat postel? A jedná se opravdu o úsporu?

Stačí se zamyslet nad životností takové válendy a kvalitní matrace a je to jasné.

Kvalitní matrace vydrží mnohonásobně delší dobu, než obyčejná válenda za tisíc korun. Úspora peněz je proto jen pouhým zdáním. Navíc pohodlí na matracích se s obyčejnou válendou nedá vůbec srovnávat.

U obyčejných válend nemá člověk ani na výběr. Ber nebo neber. Měkká nebo tvrdá. Je to jedno. Hlavně že stojí pár stovek. Co záleží na kvalitním spánku a pohodlí. To je pochopitelně jen ironie.

Když si člověk totiž uvědomí, že na své posteli stráví téměř polovinu času svého života, uvědomí si také, že je asi opravdu lepší, když si pořídí kvalitní matraci přesně podle svého gusta.

Ono ani s tou polovinou času strávenou na posteli to není tak úplně pravda. To, na čem člověk spí, je totiž důležité i pro tu druhou polovinu času, kdy je člověk vzhůru. Kvalitní postelová matrace dokáže díky svým vlastnostem zajistit, že člověk není po probuzení celý den zlámaný a nebolí jej celé tělo.

Bolest v kříži opravdu není nic příjemného a právě tuto bolest často způsobuje nekvalitní, příliš měkká či příliš tvrdá matrace, na které spíme.

Kdo si jednou zkusil vyspat se na pořádné matraci, ten by už nikdy neměnil. Když se pak matrace uloží na správný postelový rošt, člověku se z postele nechce ani vstávat.

Postelové rošty jsou další důležitou věcí, která ovlivňuje pohodlí naší postele a nejen pohodlí. Díky kvalitním a dobře vybraným matracím a postelovým roštům lze předejít i potížím v podobě například bolestí zad.

Tak co? Stále si myslíte, že válenda za pár stovek z hypermarketu je pro vás lepší a výhodnější než kvalitní matrace uložená na kvalitním postelovém roštu? Navíc i při nákupu matrací a postelových roštů se dá ušetřit.


Přidáno 13.05.2010
Přečteno 3613 krát


Vše, co jste potřebovali vědět o pneumatikách

Vše,

Máte bazén? Nezapomeňte na kvalitní filtraci!

Máte

Roste zájem o farmářské produkty

Roste

Botky do pěkného počasí i nepohody

Botky

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz