drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Gadgets - opravdu originální dárky

Gadgets  - opravdu originální dárky

Každý z nás někdy řešil problém s výběrem dárků - ať už pro své nejbližší nebo třeba pro šéfa. Vybrat dárek, který neurazí, zaujme svojí nápaditostí a v nejlepším případě i pobaví, je někdy opravdu dřina.

Právě z tohoto důvodu se v zahraničí, ale pomalu i v České republice začínají objevovat takzvané gadgets – volným překladem „vychytávky“, nebo ještě volnějším „blbůstky“.

Náš tip: KvalitníDárky.cz

Velká část těchto „vychytávek“ nejenže pobaví svou vtipností, ale může být i praktická. Dost často jsou to všelijaké přístroje do USB portů našich počítačů, hodiny či hodinky, držáky a stojany k mobilním telefonům, nebo třeba mp3 přehrávače nejroztodivnějších barev a vzezření. Druhou skupinou jsou samozřejmě „gadgets“, které polahodí pouze oku, nebo několikrát rozesmějí svého majitele. Můžou jimi být například různé retro spotřebiče, lampy, elektronické kytky, mravenčí farmy a v neposlední řadě i pochutiny jako například lízatko s červem či mravenci v čokoládě.

Některé „gadgety“ však dobře před darováním prozkoumejte a zjistěte si jejich opravdovou funkci. Ne vždy totiž dělají to, co byste od nich čekali. Příkladem může být třeba ovladač k televizi, který má na všech tlačítkách jedinou funkci – vypnout co nejvíce dálkové ovládaných zařízení v místnosti. Velice populární jsou ale také takzvané „šokující gadgety“. A šokující jsou doslova. Jejich výbavu totiž tvoří několik baterií, které při použití mají za úkol dát elektrickou ránu právě tomu, kdo tuto „vychytávku“ drží. Takto šokující můžou potom být zapalovače, otvíráky, míčky nebo domovní zvonky. Těmito povedenými dárečky však raději obdarovávejte pouze ty s velkým smyslem pro humor.

Doufejme tedy, že to je konec s obligátními dárky v podobě bonboniér, parfémů a kytic růží. Překvapte své nejbližší originální vychytávkou – „gadgetem“.


Přidáno 20.03.2010
Přečteno 25 krát


Wichterleho český zázrak jménem kontaktní čočky

Wichterleho

Svezte se na popularitě facebooku

Svezte

Léčení po festivalu vyjde dráž, než pořádný spacák

Léčení

„V koncích“ už se ocitl každý z nás

„V

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz