drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Potápění nebo paragliding? Zkuste Chorvatsko.

Potápění nebo paragliding? Zkuste Chorvatsko.

Chorvatsko je obrovským fenoménem mezi zahraničními destinacemi pro dovolené. Nabízí nejen krásnou přírodu, ale také mnoho rozličných aktivit.

Dovolená v Chorvatsku je již několik let lákadlem pro celé rodiny. Chorvatsko je pro dovolenou výhodné především svojí blízkostí, solidními cenami, přizpůsobením některých lokalit přímo pro české turisty a především mnoha atrakcemi, mezi kterými si vybere jak milovník adrenalinových sportů, tak obdivovatel přírodních krás.

Ubytování v Chorvatsku patří taktéž mezi velké výhody. Při dobrodružné cestě můžete zvolit z nepřeberného množství auto kempů, je však nutné mít na mysli, že na rozdíl od některých benevolentnějších evropských zemí, je v Chorvatsku přísně zakázané stanování ve volné přírodě. Stále větší oblibě se tak těší apartmány v Chorvatsku, z jejichž velkého počtu není problém vybrat si právě ten, který se bude nacházet ve Vaší zvolené lokalitě, bude vyhovovat Vašim finančním možnostem a poskytne dostatečné pohodlí pro Vaši dovolenou v Chorvatsku.

Náš tip: Dovolená v Chorvatsku

Poté co se ubytujete, můžete volit nejen z obvyklých aqvaparků a pláží, ale můžete svoji dovolenou také strávit aktivně. V blízkosti většiny turistických lokací naleznete velké množství atrakcí, které Vám pomohou splnit adrenalinové sny.

Na dovolené v Chorvatsku tak můžete vybírat například z potápění v nádherných vodách jadranu, kde Vás ohromí dech beroucí podmořský svět, rozhledu po Chorvatsku z ptačí perspektivy, kam Vám pomůže paraglidingové vybavení nebo můžete zamířit do jedné z mnoha půjčoven cykloturistického vybavení a vydat se na zajímavou túru po dobře značených cyklostezkách.


Přidáno 24.05.2010
Přečteno 11 krát


Už jste řešili, co s ním? A vyřešili?

Už

Nezanedbejte včasnou výměnu pneumatik

Nezanedbejte

Ušetřete se stresu ve frontě při nákupu dámských plavek

Ušetřete

Faraon má hrobku větší než devět fotbalových hřišť

Faraon

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz