drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Moderní zahradu už netvoří plantáže zeleniny.

Moderní zahradu už netvoří plantáže zeleniny.

Ta tam jsou doby, kdy u každého domu byla zahrada s plantáží plnou nejrůznějších druhů zeleniny. Dnes již zahrada plní poněkud jiný účel. Pro mnoho lidí je procházka po vlastní útulné zahradě nejlepší relaxací.

Zahrada již dávno není tvořena množstvím záhonů s pečlivě udupanými cestičkami. Moderní zahrada většinou poskytuje alespoň kousek přírody bezprostředně u domu. Zde si můžeme vyčistit hlavu od všedních problémů, hrát si s dětmi, nebo vyvenčit domácího mazlíčka. Co nejlepší zážitek dosáhneme pořízením vhodných zahradních doplňků. Začít můžeme tím nejdůležitějším pro relaxaci, tedy posezením, popřípadě „poležením“. Zahradní nábytek v podobě několika židlí a stolu můžeme doplnit přenosnou houpačkou nebo houpací sítí. Ta nám bude velice dobrým společníkem nejen v parných dnech.

Náš tip: Moderní zahrada

Aby vynikly stavby na naší moderní zahradě i při zahradní párty s přáteli, která se protáhne do tmy pozdního večera, můžeme zvolit vhodné osvětlení. Volit můžeme z různých přenosných světel, které použijeme pouze, bude-li třeba, ale také z pevně zabudovaného osvětlení, jenž mnohdy ani nemusí mít přívod elektrického proudu – postačí solární lampy, které se přes den nabíjí energií. V případě touhy po romantické atmosféře při večeři s protějškem můžeme pergolu na moderní zahradě vyzdobit čajovými svíčkami, či petrolejovými loučemi.

Mezi další moderní zahradní stavby patří zahradní domky, které můžou být dominantou. Jejich vybudování může mít několik účelů. Jednak poslouží jako dobrá úschovna nářadí a různé zahradní techniky a jednak můžou být velice příjemným obytným prostorem. Mezi jejich vybavení často patří i základní elektrické spotřebiče a tak mohou posloužit například pro přenocování nečekané návštěvy v letních měsících. Jak je vidět, moderních zahradních doplňků je celá řada a jistě si vybere každý.


Přidáno 25.05.2010
Přečteno 4488 krát


Botox, aneb za krásu, která může zabíjet, se platí

Botox,

Ušetřete za provozní náklady i za nákup nemovitosti

Ušetřete

Když na pivo, tak do správné Plzeňské hospůdky

Když

Bezpečné bydlení pro seniory

Bezpečné

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz