drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Jak na pohodové účetnictví a správu ekonomiky ve firmě?

Jak na pohodové účetnictví a správu ekonomiky ve firmě?

Ať jste živnostník, nebo vedete velkou firmu, vždy se musíte potýkat s nepohodlným a zdržujícím účetnictvím. Ve větších firmách se k tomu přidává podrobnější správa financí, vedení agendy a mnoho dalšího. Řešení těchto problémů Vám usnadní ekonomický systém Pohoda.

Tento uživatelsky přívětivý systém připravený pro nejnovější operační systémy Windows vyniká především svojí jednoduchostí, s jakou lze nejen účetnictví ovládnout. Ekonomický software Pohoda totiž nabízí i informační systém, který je velice dobře využitelný především ve firemním prostředí.
S účetním programem Pohoda tak není problém hravě zvládnout fakturace, správu majetku, správu pokladny, ale i zautomatizování správy bankovního účtu. Dále je možné sledovat skladové zásoby, vést podrobnou agendu zaměstnanců nebo zjednodušit internetové obchodování. Snadno ovladatelný tiskový editor pak umožní veškeré důležité údaje vytisknout v přesně dané podobě.

Každý zákazník, má také zaručenou technickou podporu a servis pro případ, že se s účetnictvím Pohoda dostane do nesnází. Pro větší firmy je pak připravena verze Pohody, která obsahuje i implementovanou podporu databázového systému SQL.

Náš tip: Účetní systém Pohoda

Jednou z nejlepších možností, kde pořídit účetní software Pohoda je nákup u jednoho z certifikovaných prodejců. Největším z nich je BlahaSoft.cz. V tomto internetovém obchodě naleznete všechny dostupné distribuce Pohody, tedy od těch pro živnostníky na jeden počítač až po kompletní řešení pro velké firmy.

Zkrátka nepřijdou ani zájemci o Pohodu působící na Slovensku, pro které jsou určeny webové strany Účetnictvo Pohoda. Stejně jako v české verzi, i zde mohou slovenští zákazníci využít výhod certifikovaného prodejce ekonomického systému Pohoda.


Přidáno 26.05.2010
Přečteno 2842 krát


Skvělá vína na dosah ruky, to je Vinothéque

Skvělá

Krásná auta a krásné dívky odjakživa patří k sobě

Krásná

Půjčka kdykoliv a na cokoliv

Půjčka

Potápění nebo paragliding? Zkuste Chorvatsko.

Potápění

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz