drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Účetní a ekonomické systémy z ověřeného zdroje

Účetní a ekonomické systémy z ověřeného zdroje

Každý, kdo někdy podnikal, ví, jak důležitou roli hrají při správě podniku nebo živnosti ekonomické systémy. Jsou velkými pomocníky nejen pro dohledu nad financemi, ale v případě dobré volby Vám poskytnou i výhody informačního systému.

Nákup tohoto softwaru mnohdy není nejlevnější záležitostí a tak se klient kromě kvality distributora zaměřuje také na nabízené ceny. Nejlepší volbou je pak samozřejmě takový prodejce, který skloubí jak kvalitu, tak výhodnou cenu. Jedním z největších a nejlevnějších specialistů na účetní a ekonomické systémy u nás je BlahaSoft.

Na jednom místě naleznete nejširší nabídku ekonomického softwaru. Tento vítěz ankety Shop roku 2009 může nabídnout nejenom nejnižší ceny na trhu, ale zákazníkovi vyjde vstříc i dopravou zdarma, kvalitními informacemi o nabízených produktech a v neposlední řadě také praktickými dárky. Nejste-li stále rozhodnuti k nákupu konkrétního ekonomického systému, dobře Vám poslouží demoverze všech nabízených produktů, na kterých si daný systém můžete vyzkoušet. Pokud přeci jen software zakoupíte bez předchozí zkušenosti nebo konzultace a systém se Vám nebude hodit, BlahaSoft nabízí 14 denní lhůtu, ve které můžete systém vrátit a získat zpět investované peníze.

Náš tip: Ekonomické a účetní systémy

Dalšími výhodami plynoucími z profesionálního přístupu tohoto distributora jsou velice rychle zpracované objednávky, které jsou u vybraných titulů odesílány ještě v den objednání a také jistota transparentního nákupu, která je zaručena zapojením do auditu SOAP Svazu ochrany spotřebitelů.

BlahaSoft jako poskytovatel účetnictví, který si vybudoval skvělé renomé mezi běžnými živnostníky i majiteli malých a středních firem je také zapojen do nadačního programu Naše dítě. Funguje zde také provizní systém, kdy můžete obdržet provizi za doporučení BlahSoftu příteli, který si zde produkt zakoupí.


Přidáno 28.05.2010
Přečteno 2120 krát


Virtuální demonstrace: Protest proti ČSSD z pohodlí domova

Virtuální

Zvyšte svou bezpečnost s kamerovým systémem

Zvyšte

World of Warcraft. Naprostý fenomén mezi hrami

World

Je libo počítač v klávesnici? Zkuste Asus EeeKeyboard PC

Je

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz