drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Lázně trochu jinak? Zkuste ty na Slovensku

Lázně trochu jinak? Zkuste ty na Slovensku

O oblibě pobytů v lázních není třeba sáhodlouze diskutovat. Ať už se jedná o ozdravný pobyt, či jen relaxační víkend, pohoda v lázních většinu lidí nadchne. Kousek od českých hranic se nacházejí slovenské lázně Rajecké Teplice, kde si přijdete na své.

Rajecké Teplice leží uprostřed malebné přírody lahodící všem smyslům. V okolí se rozprostírá Rajecké údolí, jež poskytuje nádherné přírodní scenérie a pobyt zde, může být opravdovým zážitkem nejen pro vaše zdraví. Autem se sem od českých hranic dopravíte asi za hodinku po pohodlné dálnici.

Stejně důležité jako léčebné procedury, při kterých se hojně využívá zdejší rašelina je i ubytování v lázních. Po příjezdu a vychutnání si prvních dojmů z okolí si můžete vybrat z několika hotelů. Jedním z nich může být kupříkladu Hotel Diplomat, který nabízí několikadenní pobyty s možnou polopenzí. Tento čtyřhvězdičkový hotel však nevyužijete jen pro nutné ubytování a jídlo, ale svým vybavením a službami vybízí návštěvníky k aktivnímu strávení pobytu. Na výběr máte například z tenisu, golfu nebo bowlingu. Po namáhavé dřině třeba na tenisovém kurtu rádi využijete místní bazén se saunou. Zajištěné lázeňské procedury jsou zde rozděleny na program pro ženy a pro muže.

Náš tip: Ubytování Rajecké Teplice

Bude-li Váš pobyt zaměřený více na ozdravnou část, pravděpodobně zavítáte do zdejšího hotelu Aphrodite. Taktéž se jedná o komfortní čtyřhvězdičkový hotel, v němž mimo procedury můžete využít zdejší kavárnu, volný bezdrátový internet, televizi se satelitem nebo vodní a saunový svět. Nabízených procedur je opravdu hodně a můžete si vybírat například z vodoléčby, oxygenoterapie, uhličitých koupelí, skotských střiků a mnoha dalších.

Jestliže se Vám okolí Rajeckých Teplic zalíbí, můžete také navštívit blízký Lietavský hrad, nebo Budatínský zámek, kde na Vás dýchne kus historie a pobytu v lázních tak dodá zajímavější nádech.


Přidáno 28.05.2010
Přečteno 1959 krát


Nezbytná výbava každého cestovatele

Nezbytná

Chystá se další díl projektu Autoškola národa

Chystá

Jak šikovně uchovávat věci

Jak

Zkuste partnerský program – snadný výdělek na internetu

Zkuste

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz