drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czVýměna autoskla může být jednoduchá a rychlá

Nehoda, vandalismus některých spoluobčanů nebo jen únava materiálu. To všechno můžou být situace, které způsobí, že se okno v autě rozbije nebo praskne. Pro každého řidiče velmi nepříjemná a často i finančně nákladná záležitost. I když… Nemusí to tak být vždy.

Jaká auta patří mezi hity českých autobazarů?

Koupit si auto z druhé nebo třetí ruky je v Česku stále populárnější. I když se podle statistik může zdát, že po prodělané finanční krizi začíná prodej nových vozů růst, řada akčních nabídek a neustálé snižování cen v autosalonech hovoří za vše.

Pneumatiky pořídíte až o 10 % dráž

Výrobci letních pneumatik pro letošní sezónu zdražili své zboží. Doporučená cena letních pneu pro osobní automobily v průměru vzrostla o 10 %. Vyplývá to z analýzy internetového obchodu Pneumatiky.cz, který porovnal ceníky výrobců letních pneumatik za rok 2011 a 2012. V případě nejprodávanějšího rozměru 195/65 R 15 s průměrnou doporučenou cenou 2 150 Kč si lidé za sadu pneumatik letos připlatí 330 Kč.

Chystá se další díl projektu Autoškola národa

Čtvrtý díl projektu, který si klade za cíl zvyšování znalostí řidičů a snižování dopravní nehodovosti, odvysílá Česká televize v přímém přenosu v sobotu 7. dubna od 20:00 hodin na programu ČT1. Spolu s televizními diváky budou soutěžit řidiči z měst a řidiči z venkova. Přímým přenosem budou opět provázet Lucie Výborná a Aleš Háma.

Nejvíc aut se prodá na internetu

Prodej ojetých aut na internetu v roce 2011 meziročně vzrostl. Ukázaly to statistiky portálu HyperInzerce, podle nichž vzrostl počet inzerátů v sekci automobily oproti předchozímu roku o 61 %. Lidé nejčastěji prodávali starší automobily s cenou do 50 000 Kč.

Jak na povinné ručení? Hlavně chytře!

Povinné ručení musí podle platné legislativy uzavřít každý majitel automobilu. Pravidelný výdaj je samozřejmě zásahem do rodinného rozpočtu, proto na něj většina z nás nadává. Jeho výhody ale oceníte ve chvíli, kdy vás nějaký dobrák nabourá.

Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz