drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czUž jste řešili, co s ním? A vyřešili?

Podle statistik vlastní každá česká rodina alespoň jeden osobní vůz. Je jedno, jestli je váš plechový miláček fungl nový nebo už má na tachometru pěkných pár desítek nebo stovek tisíc najetých kilometrů. V každé jeho životní fázi byste mu měli dopřát kvalitní péči.

Víte, jak si poradit s povinným ručením?

Jestli patříte mezi většinu obyvatel České republiky vlastnící auto, pravděpodobně také platíte povinné ručení. Jak sám název napovídá, jedná se o pojistný produkt, jehož využívání nám nařizují zákony, a proto je lukrativní pro většinu českých pojišťoven. Víte, jak se v jejich nabídce zorientovat?

17. září nechte auto raději doma

Evropský den bez aut, který je již tradičně součástí Evropského týdne mobility, se letos uskuteční v sobotu 17. září. Od kavárny Slávie až po náměstí Jana Palacha si Pražané naplno užijí atmosféry ulic nepřeplněných auty.

Bazarové auto pro vás může být výhra

Auto patří mezi ty věci, které člověku často přirostou k srdci. Někdy bohužel až moc, takže je nám zatěžko se s plechovým miláčkem, který nás řadu let spolehlivě vozil po světě, rozloučit. Jenže zub času se podepisuje i na tom sebespolehlivějším autě.

U pojištění se lenost nevyplácí

Už možná ani nespočítáte, jak dlouho jezdíte ve svém oplechovaném miláčkovi. Auto šlape, vy jezdíte bez nehody a každý rok poctivě odvádíte určitou sumu peněz vaší pojišťovně za povinné ručení. To je v pořádku. Ale neplatíte jí zbytečně moc?

Kde si povinné ručení zřídíte rádi

Jak už z názvu pojišťovacího produktu vyplývá, jedná se o povinnost. To je asi v pořádku. Také byste nebyli rádi, kdyby vás nějaký řidičský ňouma naboural a vám by místo nablýskaného miláčka zbyly jen oči pro pláč. Naštěstí si ale můžete vybrat, kde se povinně pojistíte.

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz