drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czRodinná dovolená v Česku

Hledáte pro svou dovolenou místo, kde vám bude krásně, odpočinete si a navíc se dobře pobavíte? A říkají vám něco názvy Šiklův Mlýn a Dolní Rožínka? Jedná se o největší zábavní areál v Česku, kde si odpočine celá rodina, zamilovaný pár i senioři.

V brněnské zoo mají recyklační ekokoutek

Unikátní ekokoutek, který atraktivní a zábavnou formou prezentuje problematiku třídění a využívání odpadů, začal o víkendu fungovat v Brně. Téma návštěvníkům tamní zoologické zahrady zprostředkovává speciální informační tabule s otočnými válci se vzorky recyklovaných materiálů.

Už máte vybrané vánoční dárky?

Jestli patříte do velké skupiny lidí, kteří běží shánět vánoční dárky pravidelně na poslední chvíli, případně si každý rok lámete hlavu, co pod stromeček koupit, abyste udělali obdarovanému opravdu radost, pak by pro vás mohl být řešením dárkový poukaz.

Povlečení pro děti

Do každého dětského pokoje, abyste udělali svým dětem největší radost, patří povlečení s dětským motivem. Dětské povlečení je vyrobeno z velmi kvalitních materiálů a je potištěné nádhernými motivy, jako jsou například pohádkové postavičky, různá autíčka nebo panenky.

Už jste byli se svým miminkem plavat?

Přinesli jste si domů malinkaté miminko a snažíte se pro něj udělat svět co nejpříjemnější. Co nejpevnějším zabalováním do zavinovačky mu připomínáte útulné prostředí dělohy, často ho hladíte, mluvíte na něj, ale myslíte také na jeho správný fyzický vývoj?

Pořídili jsme si jachtu za pár korun

Letní vedra letos přišla o něco dřív než jindy, a proto jsme začali surfovat po českém internetu a hledat nějaké osvěžení. A povedlo se. Doslova za pár tisíc jsme si koupili letní motorovou jachtu. No a co, že si ji budeme moct pouštět jen u nás na rybníku, jde přeci o tu zábavu, ne?

Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz