drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czVýměna autoskla může být jednoduchá a rychlá

Nehoda, vandalismus některých spoluobčanů nebo jen únava materiálu. To všechno můžou být situace, které způsobí, že se okno v autě rozbije nebo praskne. Pro každého řidiče velmi nepříjemná a často i finančně nákladná záležitost. I když… Nemusí to tak být vždy.

Chcete si pořídit nové bydlení?

Průměrný Čech za život vystřídá většinou několik bytů. V mládí bydlíme v podnájmech, postupně ale získáváme větší finanční stabilitu, a tak je vcelku logické, že si pořizujeme vlastní byt nebo dům. Nemovitosti patří mezi jednu z nejlepších investic, tedy, pokud najdete spolehlivého realitního partnera.

Nepůjčujte si od banky, věřitele si sami vyberte

Také už vás nebaví doprošovat se u banky o půjčku nebo úvěr, když vám zrovna dojdou peníze? Nebo vám naopak přijdou půjčky od nejrůznějších finančních půjčoven zbytečně drahé a jednání neseriózní? Pak by vás mohl zajímat převratný projekt, který vtrhl do České republiky – půjčování si mezi sebou.

Jaká auta patří mezi hity českých autobazarů?

Koupit si auto z druhé nebo třetí ruky je v Česku stále populárnější. I když se podle statistik může zdát, že po prodělané finanční krizi začíná prodej nových vozů růst, řada akčních nabídek a neustálé snižování cen v autosalonech hovoří za vše.

Svěřte vedení účetnictví profesionálům

Platit daně musíme všichni. Zatímco zaměstnancům provádí roční zúčtování daně zaměstnavatel, podnikatelé i živnostníci mají situaci horší. Podklady pro finanční úřad si často zpracovávají sami, což může způsobit spoustu nepříjemností nejen na finančním úřadě.

Půjčit si peníze dnes není ostudou

Život někdy probíhá v neuvěřitelných turbulencích, takže se čas od času každému z nás stalo nebo ještě stane, že se dostaneme na pomyslné dno. Finanční problémy v poslední době postihují většinu z nás, velký podíl na tom má dlouhodobá finanční krize. Co dělat ve chvíli, kdy kolem sebe nemáte movitější přátele nebo rodinné příslušníky?

Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz