drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czHypotéky jsou nelevnější v historii

Recese v našem státě dospěla snad na samotné dno, takže není divu, že všichni chceme dobře investovat každou naspořenou korunu. Tomu nahrává i situace na realitním trhu, která velmi pružně reaguje na ekonomickou situaci – zajímavými nabídkami nemovitostí i hypoték.

Nejvíc aut se prodá na internetu

Prodej ojetých aut na internetu v roce 2011 meziročně vzrostl. Ukázaly to statistiky portálu HyperInzerce, podle nichž vzrostl počet inzerátů v sekci automobily oproti předchozímu roku o 61 %. Lidé nejčastěji prodávali starší automobily s cenou do 50 000 Kč.

Zaměstnavatelé méně přispívají na penzi

Loni poprvé za posledních 12 let došlo k meziročnímu poklesu počtu penzijních připojištění s vedenými příspěvky zaměstnavatele. Počet poklesl o téměř 13 tisíc. Vyplývá to z nově zveřejněných statistik Ministerstva financí ČR, které hodnotí rok 2011. Zaměstnavatelé prostě šetří.

Objevte poctivé realitní prodejce

Plánujete prodat dům nebo koupit garáž? Pokud chcete mít garanci bezproblémového obchodu, pak se určitě nespoléhejte na inzertní portály a smlouvy stažené z internetu. V klidu spát budete jen se spolehlivým partnerem za zády a tím může být jedině profesionální realitní kancelář.

Jak na povinné ručení? Hlavně chytře!

Povinné ručení musí podle platné legislativy uzavřít každý majitel automobilu. Pravidelný výdaj je samozřejmě zásahem do rodinného rozpočtu, proto na něj většina z nás nadává. Jeho výhody ale oceníte ve chvíli, kdy vás nějaký dobrák nabourá.

Opravdu je nutné bance platit nehorázné poplatky?

Česká republika je snad celosvětově vyhlášená nemalými a často i absurdními poplatky zdejším bankám. Je jedno, jestli vlastníte účet u mezinárodní banky, která si za vedení účtu v cizině neúčtuje nic. U nás prostě za stejnou službu zaplatíte. Nebo ne?

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz