drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czJak vyčistit zahradní jezírko? Prostě vysavačem

Zahradní jezírka jsou v poslední době hodně v módě. Trochu vody by chtěl mít na své zahradě každý, ale po vytvoření pěkného jezírka nastává problém jak jej udržovat. Jak se zbavit kalu, zbytků odumřelých rostli a listí na hladině i na dně. Jak? Prostě vysavačem.

Teak. Strom, z nějž se vyrábí paluby lodí a zahradní nábytek

Stejně jako paluby lodí jsou vystavované nepříznivým klimatickým podmínkám, i na zahradní nábytek chvíli prší, chvíli na něj svítí slunce či na něj padá rosa. Není proto náhoda, že pro výrobu zahradního nábytku se čím dál častěji používá stejný materiál. Teakové dřevo.

Zázvor. Unikátní koření a bylinka se zázračnými účinky

Zázvor představuje koření, které má pryskyřičnou vůni a používá se především v čínské a indické kuchyni jako dochucovadlo. Ovšem využití má i jako bylina a celkově jeho možnosti jsou velké.

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz