drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czMake-upy do každého počasí

Dermatologové doporučují měnit většinu kosmetických přípravků v řádu několika měsíců. I když se na první pohled může zdát, že kosmetika je plně funkční, i ona podléhá zkáze a prošlý makeup může způsobit spoustu kožních nepříjemností. Pleti navíc jen prospějete, když budete používat v každém ročním období adekvátní kosmetiku.

Originální mladé módy není nikdy dost

Zvlášť ženy přivádějí k šílenství své protějšky téměř každodenní hláškou: Miláčku, nemám co na sebe. Jasně, můžeme polemizovat nad tím, zda opravdu dotyčná nemá co na sebe, ale je pravda, že z pestřejší škály barev a typů oblečení se vybírá lépe.

Tchibo – to není jen káva

Značku Tchibo není potřeba dlouze představovat. Věhlasnou kávu si kupují miliony lidí po celém světě. V České republice už se pár let setkáváme také s útulnými kavárničkami nabízejícími nejen šálek výborného kafe, ale také spoustu užitečných drobností.

Napařovací žehličky Navigator

Pokud chcete udělat dobrý dojem, určitě záleží i na tom, co máte na sobě. Nezáleží jenom na střihu, moderním vzorku nebo látce, ale také na tom, jestli je Vaše oblečení upravené.

Originalita se cení, vlastní invence ještě víc

Tak co, kolikrát už se vám stalo to, že jste si koupili nějaký nový kousek oblečení, měli jste pocit, že jste neuvěřitelně originální, ale pak jste narazili na několik lidí, kteří si stejné tričko nebo mikinu oblékli ve stejný den jako vy? Jestli nechcete na ulici potkávat stejně oblečené lidi, nezbude vám, než být opravdu originální.

Botky do pěkného počasí i nepohody

Je jedno, jestli patříte k shoppaholikům nebo se obchodům velkým obloukem vyhýbáte. Jednou za čas nemine nákup oblečení a obuvi nikoho z nás, a když víte, kam zajít, ušetříte si spoustu času a často i peněz.

Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz